Main menu

Окупанти перевезли артилерію з Херсонщини та Запоріжжя, щоб підтримувати наступ у Бахмуті

322378543 472216488420525 735204477699488018 n 63468Армія рф продовжила наступальні дії навколо Бахмута. Генштаб повідомив, що ЗСУ успішно відбивають російські атаки. Генерал Олексій Громов повідомив, що російські сили навмисно зменшили непрямий вогонь у Херсонській та Запорізькій областях протягом останніх тижнів і доставили артилерійські снаряди в район Бахмута, щоб підтримувати там інтенсивність артилерійського вогню.

Про це повідомляє Інститут вивчення війни

Російські блогери стверджують, що українські війська відійшли з невстановлених опорних пунктів у Соледарі та Підгородньому, де елементи групи Вагнера намагаються відрізати ділянку автодороги М-03. Джерела рф також повідомляють, що російські війська досягли помітних успіхів у південних районах Бахмута, хоча ISW наголошує, що не може самостійно перевірити, чи дійсно російські війська зробили це.

Російські блогери стверджували, що їхні війська також проводили штурми на південь від Бахмута в районі Опитного. Швидкість потенційної кульмінації російського наступу на Бахмут, ймовірно, прискорюється збільшенням вимог до вже виснаженого особового складу та техніки. 

Заступник начальника Головного оперативного управління Генерального штабу України, бригадний генерал Олексій Громов повідомив, що ЗСУ щодня відбивають до 20 російських атак в районі Бахмута.

Громов також повідомив, що російські війська зосередили 40% артилерійського вогню вздовж 200-кілометрової лінії фронту, що проходить від Куп'янська Харківської області до Мар'їнки Донецької області, на Бахмуті. 

За оцінками ISW, потенціал російського особового складу та техніки в районі Бахмута серйозно погіршився, і в результаті цього російський наступ з метою захоплення Бахмута, ймовірно, наближається до кульмінації. Висока потреба російських сил в особовому складі та артилерійських боєприпасах для підтримки високих темпів наступу, ймовірно, ще більше погіршить оперативні можливості російських сил в районі Бахмута.

Фото: ілюстративне, Генштаб

Читайте також: Росіяни можуть продовжувати наступ на Бахмут, навіть із великими втратами

Додавайтесь в наш Телеграм Бахмут живе тут, отримуйте інформацію про події в Бахмуті та бахмутян в евакуації.

А це наш цікавий і яскравий Інстаграм - підписуйтесь!