Main menu

пригожин намагається показати свою авторитетність в кремлі

Screenshot 431 fb539Кремль розглядає можливість виконання деяких вимог, раніше озвучених пригожиним, щоб налагодити відносини з іншими націоналістичними діячами, які виступають за подібну політику. 

Про це повідомляє Інститут вивчення війни.

Голова комітету Держдуми росії з безпеки і протидії корупції василь піскарьов, за повідомленнями, готує поправки до Кримінального кодексу росії, які включатимуть положення проти дискредитації осіб, які брали участь у бойових діях і добровольчих загонах, що допомагають Збройним силам рф під час війни в Україні. 

Російські державні ЗМІ називають пригожина ініціатором поправок, і це положення, ймовірно, стосуватиметься і найманців групи "Вагнера", яких російське МО неодноразово називало "добровольцями". 

Найбільший російський медіа-холдинг "Газпром медіа", як повідомляється, планує заборонити своїм ЗМІ публікувати контент на YouTube. Російські ЗМІ також припускають, що заборони "Газпром медіа" можуть бути пов'язані із спробами заблокувати YouTube у росії - ще однією ініціативою, яку Пригожин відстоює з кінця 2022 року.

Обидва положення, якщо вони будуть ухвалені, не легалізують "Вагнера" і не підвищать політичний авторитет пригожина в росії, якого він прагне досягнути. 

Фото: росЗМІ

Читайте також: росія готується до нового великого наступу повторюючи свої попередні помилки, — ISW

Додавайтесь в наш Телеграм Бахмут живе тут, отримуйте інформацію про події в Бахмуті та бахмутян в евакуації.

А це наш цікавий і яскравий Інстаграм - підписуйтесь!