Main menu

Окупанти заявляють, що «вагнерівці» просуваються у центрі Бахмута

вагнер 0f036

російські війська продовжували наступ у Бахмуті та його околицях 19 і 20 березня. Ворог досягнув лише незначних успіхів.

Про це повідомляє Інститут вивчення війни.

Геолокаційні кадри, опубліковані 20 березня, вказують на те, що «вагнерівці» просунулися поблизу Маріупольського кладовища, на південному заході Бахмута. До слова, раніше фінансист ПВК «вагнер» євген пригожин заявив, що бойовики контролюють 70% Бахмута. Західні аналітики переконані, що це не відповідає дійсності.

Російські пропагандисти стверджували, що станом на 20 березня сили «вагнера» ведуть бої в п’яти точках траси Т0504 Костянтинівка - Часів Яр - Бахмут і просуваються до самої дороги. Крім того, блогери повідомляли, що 19 і 20 березня бойовики наступали в районі Оріхово-Василівки (10 км на північний захід від Бахмута) і в напрямку Новомаркового (14 км на північний захід від Бахмута).

Декілька російських джерел повідомили, що «вагнер» також просунувся в центральній і південно-західній частині Бахмута. Пропагандисти говорять про бої на стадіоні «Авангард», за 800 метрів від будівлі Бахмутської міської адміністрації.

Західні аналітики відзначають, що росіяни, схоже, стурбовані перспективою українських контратак у Бахмуті. Деякі пропагандисти заявляють, що українські сили скупчуються на захід від Бахмута, біля Костянтинівки та Часового Яру.

Український Генштаб 19 і 20 березня повідомляв, що Сили оборони відбили російські атаки на сам Бахмут; поблизу Оріхово-Василівки, Богданівки (6 км на північний захід) і Григорівки (10 км на північний захід); та біля Іванівського (5 км на захід).

Фото: росЗМІ

Читайте також: Пропагандисти не впевнені, що росіяни здатні утримати ініціативу навколо Бахмута

Додавайтесь в наш Телеграм Бахмут живе тут, отримуйте інформацію про події в Бахмуті та бахмутян в евакуації.

А це наш цікавий і яскравий Інстаграм - підписуйтесь!