Main menu

пригожин заявив, що росіяни не можуть оточити Бахмут

697c9a5 6c67873 prygozhin 690 5b960Російські війська продовжили наземні атаки навколо Бахмута 14 лютого. Український Генштаб повідомив, що ЗСУ відбили російські атаки в самому Бахмуті, на північ від Бахмута біля Федорівки та на північ від Бахмута біля Парасковіївки.

Про це повідомив Інститут вивчення війни

Речник Східного оперативно-тактичного угруповання сил АТО полковник Сергій Череватий заявив, що 13 лютого російські та українські війська 17 разів вступали в бій з окупантами в районі Бахмута, і спростував заяву пригожина про те, що війська "Вагнера" захопили Красну Гору.

14 лютого пригожин опублікував сповнену ненормативної лексики тираду, в якій підкреслив, що "Вагнер" і близько не завершив оточення Бахмута через тривалу оборону цього району ЗСУ. 

Російські джерела стверджують, що сили Вагнера перерізали трасу Е40 Бахмут-Слов'янськ і що бої тривають у Парасковіївці, звідки бійці групи Вагнера просунулися до Васюківки.  Геолокаційні кадри, опубліковані 13 лютого, показують, що російські війська просунулися в межах одного кілометра на південний схід від Васюківки. 

Одне російське джерело також зазначило, що їхні війська здійснюють незначне просування на північ від Бахмута біля Дубово-Василівки та на південному заході самого Бахмута.

Фото: GETTYIMAGES

Читайте також: В Інституті війни вважають, що оборона Бахмута виснажила російські елітні підрозділи

Додавайтесь в наш Телеграм Бахмут живе тут, отримуйте інформацію про події в Бахмуті та бахмутян в евакуації.

А це наш цікавий і яскравий Інстаграм - підписуйтесь!