Main menu

Росіяни заявляють про успіхи в Бахмуті: в ISW спростовують

327411705 1466501303759549 4620196787544707340 n 37bdaРосійські війська продовжили наступальні операції навколо Бахмута 24 січня. Генштаб повідомив, що українські війська відбили російські атаки біля самого Бахмута і в 7 км на південний захід від Бахмута біля Кліщіївки, передає Інститут вивчення війни.

Кадри з геолокацією, опубліковані 23 січня, ймовірно, вказують на те, що російські війська просунулися на захід від Підгороднього — це 5 км на північний схід від Бахмута і контролюють цей населений пункт. Геолокаційні відеоматеріали, опубліковані 23 січня, вказують на те, що російські війська, ймовірно, здійснили незначне просування на східних околицях Бахмута. 

Територіальна оборона так званої ДНР підтвердила заяви про те, що російські війська захопили Дворіччя — це 12 км на північ від Бахмута і Краснополівку — це 15 км на північний схід від Бахмута станом на 23 січня, хоча ISW не бачила візуальних підтверджень цих заяв. 

Пропагандисти стверджують, що бійці групи Вагнера атакують у напрямку Веселого, Миколаївки та на північ від Благодатного. Російський блогер стверджував, що окупанти увійшли в південно-східну частину Парасковіївки, хоча ISW не бачила візуального підтвердження цього просування. 

Геолокаційні кадри, опубліковані 23 січня, показують російські сили на південь від Бахмута і на захід від Кліщіївки і, ймовірно, вказують на те, що російські сили контролюють цей населений пункт.

Джерела в рф стверджують, що їхні війська намагаються просунутися в напрямку Іванівського і провели штурм біля Предтечиного, щоб перерізати ділянку траси Т0504 Костянтинівка-Часів Яр-Бахмут.

Російські джерела продовжують публікувати фейкові заяви, що про перерізання українських наземних ліній зв'язку в Бахмуті. За оцінками ISW, російські війська не вклинилися в Бахмут через більшість українських блокпостів. Ці БТРи перебували в межах досяжності російської трубчастої артилерії протягом декількох місяців; нещодавні тактичні успіхи російських військ навколо Соледара і Кліщіївки не надали російським силам нових можливостей для перекриття цих БТРів, окрім тих, які вони вже мали.

Фото: Генштаб

Читайте також: Як західні танки вплинули на ситуацію в Бахмуті?

Додавайтесь в наш Телеграм Бахмут живе тут, отримуйте інформацію про події в Бахмуті та бахмутян в евакуації.

А це наш цікавий і яскравий Інстаграм - підписуйтесь!