Main menu

Джерела рф стверджують, що вагнерівці наближаються до Іванівського

pvk vagner cd28bРосійські війська продовжили наземні атаки навколо Бахмута і 23 лютого досягли тактичних успіхів у цьому районі. Генштаб України повідомив, що росіяни продовжують атакувати українські позиції в самому Бахмуті.

Такі дані наводить Інститут вивчення війни.

Росіяни провели штурм на північний захід від Бахмута біля Оріхово-Василівки, Дубово-Василівки, Берхівки, Малоільїнівки і Ягідного. Крім того, окупанти атакували ЗСУ на південний захід від Бахмута біля села Дилівка та на захід від Бахмута біля села Іванівське.

Геолокаційні кадри підтверджують, що російські війська поступово просуваються у східному, південному та південно-західному секторах Бахмута.

Міністерство оборони росії зазначило, що на цій ділянці фронту діють "добровольці штурмових загонів" та солдати 76-ї гвардійської повітряно-десантної дивізії. 

ISW отримав повідомлення про те, що частини 106-ї повітряно-десантної дивізії діють в районі Бахмута, а частини 106-ї та 76-ї повітряно-десантних дивізій - поблизу Кремінної в Луганській області.

Це вказує на те, що жодна з дивізій не розгорнута як єдине з'єднання в жодному з цих районів. Джерела рф стверджують, що війська Вагнера успішно витісняють українські сили з Берхівки і зараз контролюють більшу частину населеного пункту, звідки ведуть бойові дії в напрямку Ягідного та північно-західних околиць Бахмута.

Російське джерело стверджує, що загарбники також просунулися вперед у самому Бахмуті та в районі Соледара на північному сході від Бахмута. За повідомленням джерел рф, Вагнер частково відновив контроль над втраченими позиціями вздовж траси Т0504 Костянтинівка-Часів Яр-Бахмут, тим самим перекривши трасу і наблизившись до південно-східної околиці Іванівського.

Відеозапис, опублікований фінансистом групи "Вагнера" євгеном пригожиним 23 лютого і пізніше геолокалізований, показує, що він відвідує війська "Вагнера" знаходяться у східному Бахмуті в межах 500 м від нинішньої лінії фронту.

Фото: росЗМІ

Читайте також: Масштаб руйнувань в Бахмуті перевищує 80% — Кириленко

Додавайтесь в наш Телеграм Бахмут живе тут, отримуйте інформацію про події в Бахмуті та бахмутян в евакуації.

А це наш цікавий і яскравий Інстаграм - підписуйтесь!