Main menu

Данілов заявив, що головні бої чекають Україну попереду

Oleksiy Danilov cd190Секретар Ради нацбезпеки й оборони Олексій Данілов підтвердив повідомлення західних та українських ЗМІ про те, що росія може спробувати новий наступ на Україну.

Про це він Олексій Данілов в інтерв'ю Sky News.

Як повідомив, Секретар Ради нацбезпеки зараз росія готується до максимального загострення на полі бою.

«Чи буде іти (ред.російські війська) з усіх боків? На сьогодні я можу сказати, що ми не виключаємо будь-якого розвитку подій у найближчі два-три тижні», — сказав секретар РНБО.

На думку Данілова, приблизно половину з 320 тисяч мобілізованих росіян залучать до другої хвилі масштабного наступу.

Аналітик "Повернись живим"  Микола Бєлєсков вважає, що найімовірніше спроба нового масштабного наступу Московії буде в першій половині 2023 року. 

«Ми пройшли дуже складний і великий шлях, але я свідомий того, що головні бої ще попереду. І вони будуть цього року, найближчі два-три місяці, які будуть вирішальні у війні», — наголосив Данілов.

За словами Белєскова стратегічно проблема в тому, що керівництво рф так і не навчилося тверезо оцінювати власні сили.

"Якби була протилежна ситуація, то московити мали б переходити до стратегічної оборони, прагнучи виснажити українські сили, котрі намагалися б вийти щонайменше на межі 24.02.22… Локальні успіхи навколо Бахмуту, могли переконати військово-політичне керівництво Московії що знайдена нова тактика, яка дозволить вирішувати завдання на вищих рівнях війни при більш масовому застосуванні. Але таке твердження також викликає питання", — пише аналітик.

Фото: Вікіпедія

Читайте також: ЗСУ відбили атаку поблизу Бахмута, росіяни вбили дитину

Додавайтесь в наш Телеграм Бахмут живе тут, отримуйте інформацію про події в Бахмуті та бахмутян в евакуації.

А це наш цікавий і яскравий Інстаграм - підписуйтесь!