Main menu

Поліція Донеччини слідкувала за безпекою вірян під час Великодня

Поліція d7608

На Великдень під охороною поліцейських Донецької області перебував 121 храм, де відбулися святкові богослужіння. Про безпеку вірян піклувалися піші й мобільні патрулі, підрозділи спецпризначення, групи парамедиків та екіпажі «Білий Янгол». Зоною найбільшої відповідальності стали культові споруди Бахмутської, Костянтинівської та Авдіївської громад, що наближені до лінії бойових дій.

Про це повідомляє Головне управління Національної поліції в Донецькій області.

Охорону публічної безпеки та громадського порядку забезпечували понад 1200 правоохоронців, з них понад 500 — безпосередньою біля культових споруд. Спільно з поліцейськими несли службу співробітники Державної служби України з надзвичайних ситуацій, СБУ, добровольчі формування територіальних громад та військова служба правопорядку.

Поліція2 243df

Охорона правопорядку на Великдень. Фото: поліція Донеччини

Під час інструктажу особового складу начальник поліції Донецької області Руслан Осипенко визначив пріоритетні завдання, зокрема недопущення великих скупчень людей і миттєве реагування на будь-які зміни оперативної обстановки. За його словами, в умовах воєнного стану свято відбулося спокійно.

«Зона найбільшої відповідальності — культові споруди, що наближені до лінії бойових дій — Бахмутська, Костянтинівська, Авдіївська громади. Поліція також контролювала безпеку впродовж нічних богослужінь, які відбулися за зачиненими дверима за участю священників і осіб, що мешкають на території храмів. Усі заходи пройшли без надзвичайних подій», — зазначив Руслан Осипенко.

Зазначимо, культові споруди відкрилися для громадян о 5:00 після закінчення комендантської години. Орієнтовно богослужіння відвідали близько 11500 вірян.

Читайте також: На Донеччині Сили оборони відбили понад 60 атак росіян

Поліція1 44a0d

Охорона правопорядку на Великдень. Фото: поліція Донеччини

Перед проведенням релігійних заходів церкви і храми обстежили вибухотехніки та кінологи. Вибухових пристроїв фахівці не виявили. Випадків порушення безпеки також не зафіксували.

Фото: Головне управління Національної поліції в Донецькій області

Бахмут живе тут! Підписуйтесь на наш телеграм, тут завжди оперативні новини про місто, найсвіжіші фото та відео

А це наш цікавий і яскравий Інстаграм - підписуйтесь!