Main menu

росіяни зруйнували в Бахмуті більше 5 тисяч будинків

Бахмут з висоти ff3f9

З початку повномасштабного вторгнення в Україну росіяни зруйнували та пошкодили на території Бахмутської міської територіальної громади 5037 житлових будинків.

Про це повідомляє Бахмутська міська рада.

Так, станом на 14 квітня 2023 року пошкоджень зазнали 531 багатоквартирних (або 78,8%) та 4506 приватних (або 28,7%) будинків. Тенденція показує, що окупанти продовжують руйнувати Бахмут та його околиці. До слова, станом на 4 квітня окупанти пошкодили 517 багатоквартирних та 4409 приватних будинків. Зазначимо, дані щодо пошкоджень є приблизними. Встановити точну кількість руйнувань в Бахмутській громаді наразі неможливо.

Читайте також: Чи можливо відбудувати Бахмут після перемоги?

Нагадаємо, станом на початок березня 2023 року, по Бахмутській міській територіальній громаді пошкоджено або зруйновано 4847 об’єктів. Серед них 417 багатоповерхівок, це 61,9% від загальної кількості. Пошкоджено понад чотири тисячі приватних будинків та 428 об’єктів інфраструктури — мова йде про школи, дитячі садочки, лікарні. 

Раніше ми писали, що росіяни зруйнували та пошкодили на Донеччині 64 спортивні споруди. Загальна сума збитків в спортивній інфраструктурі області від російської агресії оцінюється попередньо більше ніж в 3,5 млрд гривень.

Фото: Instagram Libkos

Бахмут живе тут! Підписуйтесь на наш телеграм, тут завжди оперативні новини про місто, найсвіжіші фото та відео

А це наш цікавий і яскравий Інстаграм - підписуйтесь!