Main menu

Триває найбільш інтенсивна фаза боїв за Бахмут, - Сирський

630 360 1607688676 774 1 cffb8

Командувач Сухопутних військ ЗСУ, генерал-полковник Олександр Сирський вчергове відвідав найгарячіші точки Бахмутського напрямку. Він повідомив, що наразі триває найбільш інтенсивна фаза боїв за Бахмут. 

Про це інформує «Military Media Center».

Генерал-полковник оцінив обстановку безпосередньо в районі виконання бойових завдань.

«Триває найбільш інтенсивна фаза боїв за Бахмут. Ситуація стабільно складна. Ворог несе значні втрати в людських ресурсах, озброєнні та військовій техніці, але продовжує вести наступальні дії. Наші захисники в надважких умовах героїчно стримують ворожу навалу і не залишають ворогу шансів реалізувати свої задуми», - наголосив Олександр Сирський.

Генерал-полковник пояснив, що оборона Бахмута обумовлена військовою необхідністю і ґрунтується на грамотному використанні захисних можливостей міста, зведених укріплень та обладнаних вогневих споруд. 

«Мужність і героїзм наших воїнів, у поєднанні з умілим використанням зброї, застосуванням маневру силами та засобами, дозволили вести оборону міста понад всі граничні терміни та прогнози. Ми прораховуємо всі можливі варіанти розвитку подій, та будемо діяти адекватно до обстановки, що склалася», - резюмував Олександр Сирський.

Фото: Укрінформ

Читайте також: «вагнер» видихається під Бахмутом, скоро ми скористаємось цією нагодою, - Сирський

Додавайтесь в наш Телеграм Бахмут живе тут, отримуйте інформацію про події в Бахмуті та бахмутян в евакуації.

А це наш цікавий і яскравий Інстаграм - підписуйтесь!