Main menu

Пропагандист вважає, що ЗСУ прагнуть оточити росіян у Бахмуті

Бахмут 23d3f

Відомий російський пропагандист олександр коц заявив, що українське командування розглядає можливість оточення військ рф у Бахмуті.

Про це військовий кореспондент «Комсомольської правди» повідомив у своєму телеграм-каналі.

Такий висновок він зробив, коментуючи вчорашню заяву речника Східного угруповання військ ЗСУ Сергія Череватого. Нагадаємо, полковник повідомив наступне:

«За сьогодні (ред. 13 травня) на деяких ділянках вдалося нашим підрозділам пройти на глибину до 300 метрів. Найголовніше під час цієї оборонної операції — постійно завдається удар по ворогу, знищується його жива сила і техніка», — зауважив Сергій Череватий.

Росіянин вважає, що ця заява свідчить про намір ЗСУ оточити окупантів у Бахмуті. На його думку, така заява прозвучала вперше.

«Прес-секретар Східного угруповання військ ЗСУ Череватий проговорився про те, про що ми говоримо останні тижні три-чотири в контексті обговорення новин із Артемівська: українське командування розглядає можливість оточення російських військ у Бахмуті. На мою думку, така заява прозвучала вперше. Не деблокада міста, не його зворотний прямий штурм, а оточення нашого гарнізону, що знаходиться всередині. З наступним знищенням, мабуть. Про що пригожин і товкмачить, малюючи фломастером на карті», — підкреслив олександр коц.

За його словами, наслідки цього «оточення» та «втрати» росіянами Бахмута будуть непередбачуваними. Він припускає, що після цього ЗСУ почнуть рухатися до Луганська.

Мапа 1f9aa

Припущення пропагандиста про подальші дії ЗСУ. Фото: мапа DeepStateMapLive з інфографікою «Бахмут IN.UA»

«Там багато простору для фантазії. І удари, що розрізають, на Лисичанськ із прицілом виходу на Старобільськ. І допоміжний — на Дебальцеве. І від Артемівська на схід знайомим маршрутом через Попасну. І всі ці три лінії сходяться на столиці «лнр», по якій почали бити далекобійними ракетами», — розмірковує олександр коц.

Наразі невідомо, чому російський пропагандист заговорив про «оточення» окупантів у Бахмуті. Адже речник Східного угруповання військ ЗСУ Сергій Череватий відповідної заяви не робив.

Читайте також: Бахмут — це пастка для виснаження російських військ, — експерт

Нагадаємо, Сили оборони продовжують контратаки в районі Бахмута на тлі повідомлень про подальші здобутки на південний захід від міста. За даними ISW, під час останніх контратак українські війська звільнили 16,85 квадратних кілометрів поблизу Бахмута.

Фото: AP/Libkos

Бахмут живе тут! Підписуйтесь на наш телеграм, тут завжди оперативні новини про місто, найсвіжіші фото та відео

А це наш цікавий і яскравий Інстаграм - підписуйтесь!