Main menu

росіяни звітують про захоплення селища Ягідне

вагнервціРосійські війська продовжили наступальні операції навколо Бахмута 25 лютого та як стверджують пропагандисти частково досягли успіху на Бахмутському напрямку за останні дні. Російські джерела заявили, що захопили населений пункт — Ягідне.

Такі дані наводить Інститут вивчення війни.

Український Генштаб повідомив, що російські війська провели невдалі наступальні операції в районі Оріхово-Василівки, Берхівки, Іванівського та Північного.

Своєю чергою, фінансист групи "Вагнера" євген пригожин стверджував, що бійці групи "Вагнера" захопили Ягідне — це 2 км на північ від Бахмута, і опублікував фотографію, на якій бійці "Вагнера" позують біля вітального знаку населеного пункту, яка згодом була геолокалізована, що вказує на те, що бійці "Вагнера", ймовірно, захопили цей населений пункт. 

російські джерела продовжували стверджувати, що бійці "Вагнера" захопили Берхівку і завершили зачистку населеного пункту, хоча ISW не бачила візуального підтвердження цих заяв. 

Російські інфлюенсери стверджували, що бійці "Вагнера" проводили штурми біля Залізнянського, Васюківки, Роздолівки та Федорівки. Геолокаційні кадри, опубліковані 24 лютого, вказують на те, що російські війська, ймовірно, здійснили незначне просування у східному Бахмуті. 

Прикордонна служба України повідомила, що росіяни перекинули до Бахмута свої найбільш боєздатні сили і що навколо міста перебуває багато засуджених з "групи Вагнера". Російські джерела заявили, що їхні війська просунулися в південній частині Бахмута, а бійці "Вагнера" провели наземні атаки в районі Часів Яру і Дилівки.

Фото: росЗМІ

Читайте також: ЗСУ відбили понад 80 атак, серед росіян почастішало дезертирство

Додавайтесь в наш Телеграм Бахмут живе тут, отримуйте інформацію про події в Бахмуті та бахмутян в евакуації.

А це наш цікавий і яскравий Інстаграм - підписуйтесь!