Main menu

ЗСУ частково контролюють західні райони Бахмута, йде повільне просування

346813083 789428429101046 7660485523199228526 n 63422Останні дні у Бахмуті Сили Оборони проводять контратаки, нашим військам попри складну ситуацію вдалося відбити кілька будинків. Бої за Бахмут тривають.

Про це повідомляє журналіст Богдан Мірошников у своєму телеграм-каналі.

«У Бахмуті наші воїни лише частково контролюють західні райони. Захищати розвалини складно. Але навіть там, у таких пекельних умовах, наші воїни змогли відбити кілька будинків», — пише журналіст.

За його словами, основні події зараз відбуваються на флангах. Контратаки з нашого боку продовжуються й ЗСУ мають успіхи.

«Але треба розуміти, що просування не швидке. Повільне. Але воно є - і це головне», — зазначив Богдан Мірошников.

Нагадаємо, що фінансист ПВК євген пригожин заявив 13 травня, що бойовики "Вагнера" начебто просунулися на 500 м у Бахмуті і що українські сили наразі контролюють 1,78 кв. км міста. Натомість російський блогер стверджує, що їхні війська провели невдалі наземні атаки в районі Оріхово-Василівки — це 11 км на північний захід від Бахмута.

Наразі тривають важкі бої за місто Бахмут, безуспішно ворог намагався атакувати у напрямку населених пунктів Григорівка, Богданівка та Предтечине.

Фото: Генштаб

Бахмут живе тут! Підписуйтесь на наш телеграм, тут завжди оперативні новини про місто, найсвіжіші фото та відео

А це наш цікавий і яскравий Інстаграм - підписуйтесь!