Main menu

Пропагандисти заявили, що «вагнер» захопив залізничну станцію в Бахмуті

 Сухопутні війська ЗС України 1 3d108

Минулої доби окупанти продовжили наступальні операції в районі Бахмута. російські джерела стверджують, що армія рф досягла успіхів у місті.

Про це інформує Інститут вивчення війни.

Опубліковані 3 квітня геолокаційні кадри свідчать про те, що російські війська, ймовірно, просунулися в південному Бахмуті, ближче до стадіону «Авангард».

Вчора, 4 квітня, російські джерела заявили, що бойовики ПВК «вагнер» захопили залізничну станцію «Бахмут-1». Західні експерти не знайшли візуального підтвердження цієї заяви.

Пропагандисти також стверджували, що найманці повністю очистили територію промкомбінату «АЗОМ» на півночі Бахмута, просунулися на північний захід та продовжили бої в центрі міста. Один блогер повідомив, що «вагнер» нібито повністю контролює центральну частину Бахмута.

російські джерела заявили, що українські сили поступово перекидають особовий склад до західної частини Бахмута з інших районів міста. За їх словами, бойовики ПВК «вагнер» зараз обстежують українську оборону в місті та шукають найвигідніші райони для майбутніх штурмів.

«Відхід українців на другорядні лінії оборони в місті та зосередження «вагнера» на зондуванні атак, ймовірно, призведе до тимчасового зниження оперативного темпу російських військ у Бахмуті», — припускають експерти Інституту вивчення війни.

Bakhmut Battle Map Draft April 42023 0dc75

Актуальна карта боїв в районі Бахмута. Фото: Інститут вивчення війни

Генштаб України повідомив, що російські війська вели безуспішні наступальні дії поблизу Оріхово-Василівки (11 км на північний захід від Бахмута), Богданівки (6 км на північний захід) та Іванівського (6 км на захід).

Речник Східного угруповання військ ЗСУ Сергій Череватий зазначив, що російські війська здійснили 32 обстріли в районі Бахмута. За добу відбулося 26 бойових зіткнень у Бахмуті та його околицях. Полковник додав, що російські регулярні сили продовжують посилювати тиск в районі Бахмута через значні втрати «вагнера». Ймовірно, у такий спосіб росіяни намагаються зберегти поточний темп наступальних операцій у місті та навколо нього.

Про загальну ситуацію на Бахмутському напрямку читайте в хроніці подій «Битва за Бахмут».

Фото: Генштаб

Читайте також: Битва за Бахмут не закінчилася, — представник Білого дому Кірбі

Додавайтесь в наш Телеграм Бахмут живе тут, отримуйте інформацію про події в Бахмуті та бахмутян в евакуації.

А це наш цікавий і яскравий Інстаграм - підписуйтесь!