Main menu

Розкол посилюється: путін зустрівся із губернатором Санкт-Петербурга принижуючи пригожина

Screenshot 304 53af3володимир путін все частіше стає на бік супротивників євгена пригожина, ймовірно, в рамках постійних зусиль, спрямованих на послаблення впливу пригожина в рф. 

Про це повідомляє Інститут вивчення війни

путін зустрівся 18 січня 2023 року з губернатором Санкт-Петербурга Олександром Бєгловим — одним із відкритих ворогів пригожина. Це вперше з початку березня 2022 року, щоб обговорити роль Санкт-Петербурга у військових діях росії.

Бєглов заявив, що його адміністрація сформувала три добровольчі батальйони, які підтримують вторгнення росії в Україну під егідою Західного військового округу.

ISW раніше повідомляв, що пригожин розпочав інтенсивну кампанію з проханням до чиновників Держдуми відсторонити Бєглова від посади і навіть закликав Генеральну прокуратуру Росії розслідувати державну зраду Бєглова за неналежну підтримку російських військових зусиль.

Влітку 2022 року пов'язані з пригожиним ЗМІ також опублікували викривальні матеріали про Беглова, стверджуючи, що Беглов навмисно перешкоджав рекламним зусиллям з набору до трьох місцевих добровольчих батальйонів. пригожин також припустив, що він допомагав Беглову в кампанії за посаду губернатора — стверджуючи, що він зробив кар'єру Беглова і вніс кілька пропозицій щодо вдосконалення його адміністрації.

Така демонстративна зустріч путіна з Бегловим і їхнє конкретне обговорення внеску Беглова у військові дії прямо кидає виклик постійним зусиллям пригожина, який хоче владно утвердитися в Санкт-Петербурзі. 

путін також нещодавно перепризначив генерал-полковника Олександра Лапіна, колишнього командувача Центрального військового округу, начальником штабу Сухопутних військ рф, дарма що те, що Лапін зазнав значної критики з боку фракції силовиків, до якої належить Пригожин. 

Фото: Укрінформ

Читайте також: Битва за Бахмут та новий повномасштабний наступ росіян: який зв'язок?

Додавайтесь в наш Телеграм Бахмут живе тут, отримуйте інформацію про події в Бахмуті та бахмутян в евакуації.

А це наш цікавий і яскравий Інстаграм - підписуйтесь!