Main menu

При загрозі оточення і втрат будуть відповідні рішення, — Зеленський про ситуацію в Бахмуті

Зеленський і Дуда d1d76

Президент України Володимир Зеленський заявив, що зараз найскладніша ситуація на фронті — в Бахмуті. Ворог не контролює місто, рішення про відхід Сил оборони може бути ухвалено при загрозі великих втрат особового складу.

Про це Володимир Зеленський повідомив сьогодні на спільній прес-конференції з президентом Польщі Анджеєм Дудою у Варшаві, пише «УП».

«Там дуже дуже складна історія і щоденно: то є достатньо артилерійських снарядів, то дефіцит. Це відбувається щоденно. То є успіх у якихось блоках Бахмута і ми йдемо вперед, або його немає і ми знов відходимо на позиції. Але ми знаходимось у Бахмуті і ворог не контролює Бахмут — це ситуація на сьогодні», — підкреслив глава держави. 

За його словами, оперативною ситуацією на Бахмутському напрямку займається генерал-полковник Олександр Сирський, а для України найголовніше — не втратити особовий склад.

«Безумовно, якщо буде момент ще гарячіших подій і небезпека, що ми можемо втратити особовий склад через оточення, будуть відповідні правильні рішення генерала на місці», — заявив Володимир Зеленський.

Також глава держави наголосив, що чим швидше доїжджає до України відповідна амуніція від міжнародних партнерів, тим швидше Сили оборони змінюють ситуацію не тільки в Бахмуті, а й по всій лінії зіткнення.

Про загальну ситуацію на Бахмутському напрямку читайте в хроніці подій «Битва за Бахмут».

Фото: Офіс Президента

Читайте також: Битва за Бахмут не закінчилася, — представник Білого дому Кірбі

Додавайтесь в наш Телеграм Бахмут живе тут, отримуйте інформацію про події в Бахмуті та бахмутян в евакуації.

А це наш цікавий і яскравий Інстаграм - підписуйтесь!