Main menu

пригожин змушений виправдовуватися за фейкове захоплення Сакко і Ванцетті

327741216 852095052761493 2340201366721051550 n 3e78fРосійські війська продовжили наземні атаки навколо Бахмута 1 лютого. Український Генштаб повідомив, що українські війська відбили російські атаки на сам Бахмут. Фінансист  ПВК євген пригожин заявив, що станом на 1 лютого російські війська все ще не взяли Бахмут в оперативне оточення.

Про це повідомляє Інститут вивчення війни

пригожин спростував заяви джерела так званої ДНР про те, що російські війська взяли під контроль село Сакко і Ванцетті — це 17 км на північ від Бахмута. 

Геолокаційні кадри бойових дій показують, що російські сили досягли незначного просування на північний схід від Бахмута в районі Красної Гори та на північно-східних і східних околицях Бахмута, а також на південь від Бахмута в районі Опитного і на південних околицях Бахмута. 

Джерело рф опублікувало відеозапис бійця групи "Вагнера" в Благодатному, який стверджував, що "Вагнер" відтіснив ЗСУ на три-чотири кілометри від Благодатного. 

Російські джерела також стверджували, що "Вагнер" просунувся вздовж окремих вулиць на північних і східних околицях самого Бахмута. Пропагандисти продовжують стверджувати, що сили групи "Вагнера" просуваються на північний захід від району Кліщіївки в напрямку Іванівського та південно-західних околиць Бахмута, щоб перерізати трасу Т0504 Костянтинівка - Часів Яр - Бахмут.

Фото: Генштаб

Читайте також: Чи можуть росіяни оточити ЗСУ в Бахмуті?

Додавайтесь в наш Телеграм Бахмут живе тут, отримуйте інформацію про події в Бахмуті та бахмутян в евакуації.

А це наш цікавий і яскравий Інстаграм - підписуйтесь!