Main menu

Чи можуть росіяни оточити ЗСУ в Бахмуті?

327167737 570127798300264 4366080823375635185 n 57a63Російські війська продовжують штурмувати на північний схід і південний захід від Бахмута і здобули обмежені територіальні здобутки після захоплення Соледара 12 січня.

Про це повідомляє Інститут вивчення війни

ISW не прогнозує неминучого падіння Бахмута під російськими військами, хоча українське командування може вирішити відступити, щоб не ризикувати неприйнятними втратами.  

Надзвичайно малоймовірно, що російські війська зможуть здійснити раптове оточення українських сил у Бахмуті. 

Командир українського підрозділу, що діє в Бахмуті, Денис Ярославський заявив, що українське військове командування проведе контрольоване виведення сил з Бахмута, щоб зберегти життя українських солдатів. Це відбудеться за умови, якщо українське командування оцінить, що ризик оточення міста є неминучим. 

31 січня речник Східного угруповання українських військ Сергій Череватий заявив, що українські війська все ще здатні ефективно забезпечувати підрозділи в Бахмуті, і зазначив, що українське військове командування розробило кілька запасних планів на випадок дій росії навколо Бахмута. 

Череватий додав, що російські сили продовжують зазнавати важких втрат і зазначив, що попередня оборона України та подальший відхід з Сєвєродонецька та Лисичанська влітку 2022 року виснажили російські сили та зірвали їхні плани щодо негайного наступу на Бахмут.

Фото: Генштаб

Читайте також: Наступ росіян на Бахмут не досягнув кульмінації, прогноз ISW виявився неточним

Додавайтесь в наш Телеграм Бахмут живе тут, отримуйте інформацію про події в Бахмуті та бахмутян в евакуації.

А це наш цікавий і яскравий Інстаграм - підписуйтесь!