Main menu

В росії знайшли масові поховання вагнерівців, які загинули під час провальних спроб штурмувати Бахмут

vagner 820x473 ea3e9Група Вагнера, ймовірно, зазнала значних втрат у виснажливих наступальних операціях на сході України за останні кілька місяців. The New York Times і Reuters 26 січня опублікували звіти про розслідування на кладовищі в станиці Бакинській Краснодарського краю, яке експлуатується ПВК "Вагнер".  Розслідування вказують на те, що "Вагнер" поховала значну кількість особового складу на цьому місці протягом попередніх місяців. 

Про це повідомляє Інститут вивчення війни.

Супутникові знімки показують, що ділянка поховання на цьому місці розширилася в сім разів між 24 листопада 2022 року і 24 січня 2023 року, а журналісти Reuters, які відвідали кладовище, повідомили, що там було близько 200 могил, і вільних ділянок майже не залишилося. 

Група "Вагнер" почала використовувати це місце поховання після того, як, за повідомленнями, їй не вистачило місця в каплиці в сусідньому місті Гарячий Ключ, яка, за даними The New York Times, мала 882 поховальні відсіки. 

f7ee876 vagner af4ff

Могили вагнерівців. Фото: Скріншот The New York Times

Два місця поховання можуть вмістити 1000 загиблих найманців "Вагнера", значна частина з яких, ймовірно, загинула під час операцій навколо Бахмута. 

За повідомленнями, більшість особового складу "Вагнера", похованих у цих місцях, були полоненими, що є наслідком того, що "Вагнер" дуже покладається на вербування ув'язнених. Велика кількість втрат, ймовірно, обмежує здатність "Вагнера" продовжувати наступальні операції у високому темпі і, ймовірно, спонукатиме до подальших зусиль з вербування ув'язнених.

Фото: ap.org

Читайте також: Окупанти готуються до вирішальної битви на Луганщині: як це вплине на Бахмут?

Додавайтесь в наш Телеграм Бахмут живе тут, отримуйте інформацію про події в Бахмуті та бахмутян в евакуації.

А це наш цікавий і яскравий Інстаграм - підписуйтесь!