Main menu

Провальний наступ окупантів на Бахмутському напрямку поховав омріяну кар'єру пригожина

326399061 521188429994791 3929504943996491640 n 98e28Зірка фінансиста ПВК євгена пригожина почала заходити після кількох місяців видимого підйому. Очевидно, що пригожин так і не зміг виконати обіцянки захопити Бахмут власними силами.

Про це повідомляє Інститут вивчення війни

володимир путін, ймовірно, звернувся до пригожина та його союзника, генерала армії суровікіна, з проханням продовжити зусилля, спрямовані на те, щоб закріпитися і зламати волю України та її західних прихильників продовжувати війну після того, як звичайні російські збройні сили досягли кульмінації і зазнали катастрофічних невдач 

Міноборони та Генеральний штаб рф на чолі з шойгу і герасимовим, відповідно, зосередили свою увагу на мобілізації російських резервістів і призовників та створенні умов для підвищення ефективності дій регулярних російських збройних сил, але вони не мали великої надії досягти чогось вирішального восени і на початку зими 2022 року. 

путін, очевидно, вирішив дати пригожину і суровікіну шанс показати, що вони можуть зробити з мобілізованими в'язнями, з одного боку, і жорстокою повітряною кампанією, спрямованою на українську цивільну інфраструктуру, з іншого. 

Обидві спроби провалилися, оскільки спроби пригожина захопити Бахмут досягли кульмінації, а повітряна кампанія суровікіна досягла не більше, ніж завдала страждань українському цивільному населенню, витративши при цьому більшу частину російських запасів високоточних ракет, що залишилися. 

Схоже, що в цей період пригожин вирішив, що його зірка дійсно зійшла і що він може кинути виклик герасимову і навіть шойгу за першість у російських військових справах. Тепер ці надії здаються марними.

Фото: Генштаб

Читайте також: Битва за Бахмут та новий повномасштабний наступ росіян: який зв'язок?

Додавайтесь в наш Телеграм Бахмут живе тут, отримуйте інформацію про події в Бахмуті та бахмутян в евакуації.

А це наш цікавий і яскравий Інстаграм - підписуйтесь!