Main menu

росіяни намагаються просуватися до центру Бахмута, оборона триває

e0b5f5c syrskyj690 3e77eОборона Бахмуту триває. Вздовж всієї лінії фронту в зоні відповідальності Східного угруповання військ йдуть інтенсивні бойові дії.

Про це повідомляє генерал-полковник Олександр Сирський

“На Бахмутському напрямку постійно знищується ворожа техніка, жива сила противника та ворожі склади. Штурмові групи ворога намагаються просуватися з околиць до центру міста, але Сили оборони працюють і знищують їх 24/7”, — повідомляє Сирський.

За словами Сирського, артилерія 24-ї бригади ім. Короля Данила завдає потужних ударів по позиціях ворога. Десантники 80-ї бригади стримують штурми противника не даючи йому просунутись вперед.

Зазначимо, російські пропагандисти стверджували, що станом на 20 березня сили «вагнера» ведуть бої в п’яти точках траси Т0504 Костянтинівка - Часів Яр - Бахмут і просуваються до самої дороги. Крім того, блогери повідомляли, що 19 і 20 березня бойовики наступали в районі Оріхово-Василівки (10 км на північний захід від Бахмута) і в напрямку Новомаркового (14 км на північний захід від Бахмута).

Декілька російських джерел повідомили, що «вагнер» також просунувся в центральній і південно-західній частині Бахмута. Пропагандисти говорять про бої на стадіоні «Авангард», за 800 метрів від будівлі Бахмутської міської адміністрації.

Фото: УП

Читайте також: Ганна Маляр назвала імена оборонців Бахмута

Додавайтесь в наш Телеграм Бахмут живе тут, отримуйте інформацію про події в Бахмуті та бахмутян в евакуації.

А це наш цікавий і яскравий Інстаграм - підписуйтесь!