Main menu

росія готується до нового великого наступу повторюючи свої попередні помилки, — ISW

2a1f407f9a36a6555847808ba0bb6yz4 orig c0d6fМіністр оборони росії шойгу провів прес-конференцію про стан війни 7 лютого, ймовірно, в спробі позиціонувати МО рф, як ефективний і залучений керівний апарат, оскільки російські військові готуються до нового великого наступу в Україні.

Про це повідомляє Інститут вивчення війни.

шойгу заявив, що російські війська успішно розвивають операції під Бахмутом і Вугледаром, і стверджував, що російські війська нещодавно взяли під контроль Соледар, Кліщіївку, Підгороднє, Краснополівку, Благодатне і Миколаївку в Бахмутському районі. Нагадаємо, що в ГУР цю інформацію спростували.

Скоріш за все, шойгу провів цю прес-конференцію для того, щоб створити видимість формальності для Міноборони рф, яке продовжує реформувати російську армію, готуватися до нового наступу та створювати умови для тривалої операції в Україні. 

Російське військове командування, можливо, поспішає розпочати широкомасштабну наступальну операцію з метою захоплення Донецької області в нереалістичні терміни і, ймовірно, без достатньої бойової потужності. 

Міністерство оборони Великої Британії 7 лютого оцінило, що росія з високою ймовірністю намагається розпочати масштабну наступальну операцію, щоб досягти адміністративних кордонів Донецької області з початку січня 2023 року, але змогла просунутися лише на кілька сотень метрів на тиждень. 

Міністерство оборони Великої Британії пояснило такі повільні темпи нестачею російських боєприпасів і браком маневрених підрозділів, необхідних для успішного і швидкого наступу.

Міністерство оборони Великої Британії зазначило, що росія навряд чи наростить бойову міць, необхідну для того, щоб суттєво вплинути на результат війни, поки російське військове командування продовжує вимагати нереалістичних і стрімких просувань вперед. 

Аналогічну оцінку 28 січня дав і ISW, зазначивши, що російське керівництво знову планує рішучий наступ, ґрунтуючись на помилкових припущеннях щодо російського військового потенціалу і, ймовірно, не має бойової потужності, необхідної для проведення більш ніж однієї великої наступальної операції.

ISW також спостерігала, як Кремль у грудні сигналізував про підготовку до наступу на початку 2023 року, але оцінила, що просторово-часові співвідношення можуть завадити російським амбіціям щодо швидкого і масштабного наступу, оскільки Україна вступає в брудну весняну пору, яка є малосприятливою для проведення маневрених бойових дій.

Фото: росЗМІ

Читайте також: Законопроєкт № 8271: чому військові не задоволені прийнятим законом?

Додавайтесь в наш Телеграм Бахмут живе тут, отримуйте інформацію про події в Бахмуті та бахмутян в евакуації.

А це наш цікавий і яскравий Інстаграм - підписуйтесь!