Main menu

У Бахмутській громаді залишаються 59 дітей, яких неможливо евакуювати

Screenshot 489 45200У Бахмуті триває евакуація цивільного населення, наразі відомо, що в місті попри обстріли залишаються близько п’яти тисяч бахмутян, серед них є родини з дітьми, які ще можуть евакуюватися, однак є діти в Бахмутській громаді, батьки яких відмовилися від евакуації.

Про це повідомив голова Донецької ОВА Павло Кириленко.

«В Бахмуті наразі лишається менше п’яти тисяч осіб. Бахмут – це місто найзапекліших боїв, зараз це місто з режимним доступом уже впродовж практично двох тижнів. І є певні місця, де евакуація вже неможлива. При цьому з усією відповідальністю скажу, що всім людям протягом усього періоду доступу до тієї чи іншої локації в Бахмуті максимально була надана можливість евакуюватися», - заявив очільник області.

За словами, Кириленка евакуація дітей з Бахмута триває, наразі в Бахмуті залишаються діти, яких ще можливо евакуювати — це 42 дитини, які живуть разом з батьками.

Також Павло Кириленко повідомив, що 59 дітей перебувають на території Бахмутської громади, де їх евакуація неможлива. 

“Їх батьки не виявили цього бажання, більше того, вони виявили чітке небажання евакуюватися і перебувають на території міста”, — пояснив Кириленко.

Кириленко наголосив, що діти, за яких відповідає держава, (ред. мова йде про сиріт та тих, хто позбавлений батьківського піклування), всі давно евакуйовані.

За словами очільника ОВА роз'яснювальні роботи проводять і з батьками, які відмовляються від евакуації, однак в місті немає примусової евакуації. Попри те, що поліція та волонтери ризикуючи власним життям евакуюють людей, є й ті, хто переховуються від правоохоронних органів, щоб їх не евакуювали. 

Нагадаємо, що раніше в пресслужбі поліції нам повідомили, що “Білі Янголи” працюють, евакуюють дітей з родинами та всіх охочих. Згідно із розпорядженням військової адміністрації й керівництва — пріоритетом є евакуація родин з дітьми.

Фото: Телеграм

Читайте також: пригожин заявив, що вагнерівцям видали необхідні боєприпаси для продовження війни проти України

Додавайтесь в наш Телеграм Бахмут живе тут, отримуйте інформацію про події в Бахмуті та бахмутян в евакуації.

А це наш цікавий і яскравий Інстаграм - підписуйтесь!