Main menu

Бахмут обороняється на 180 градусів: що зараз відбувається в місті

Screenshot 256 ea4aaВ Бахмуті кожного дня росіяни обстрілюють цивільну інфраструктуру. Мешканці, які ще залишаються в місті щодня ризикують життя.

Про те яка поточна ситуація в Бахмуті розповів кореспондент ТСН в ефірі єдиного телемарафону.

За словами місцевих, у Бахмуті немає тиші, росіяни стріляють постійно: вдень, вночі та зранку. Завдяки волонтерам місцеві мають можливість взяти безкоштовну їжу чи ковдри. Крім російських обстрілів, бахмутяни потерпають ще й від дошкульного холоду.

“Холодно. Ми вночі топимо і вдень топимо. Холодина страшна. Дрова і брикети шукаємо, я ходжу дрова збираю, там он пиляють, я ними розтоплюю”, — каже місцева жителька Ганна.

Життя в окремій частині Бахмута все ж триває, місцеві попри ризики для життя виходять на вулицю: кожен за своїми потребами. Бахмут, зазначає кореспондент, обороняється на 180 градусів. 

“Тут тихо не буває ніколи. Немає такої хвилини, щоб щось кудись не летіло”, — каже боєць ЗСУ, який обороняє Бахмутський напрямок. 

Військові розповідають, що зараз їхня основна робота — відсікти піхоту, адже Бахмутський напрямок росія закидає вагнерівцями, не рахуючись зі своїми втратами. За словами бійця, загарбники намагаються маленькими групками по 3-5-10 осіб штурмувати місто, втім окупантів ліквідовують, їхні спроби просунутися залишаються марними.

Фото: Роман Потапенко

Читайте також: Росіяни заявляють про успіхи в Бахмуті: в ISW спростовують

Додавайтесь в наш Телеграм Бахмут живе тут, отримуйте інформацію про події в Бахмуті та бахмутян в евакуації.

А це наш цікавий і яскравий Інстаграм - підписуйтесь!