Main menu

Вагнерівці отримали новий термін захоплення Бахмута

331481444 1409350953211936 866514298458177629 n 04c70росіяни продовжили наступальні операції навколо Бахмута 15 лютого. Речник українського Східного угруповання сил Сергій Череватий повідомив, що за минулу добу в районі Бахмута відбулося щонайменше 25 бойових зіткнень між російськими та українськими військами. Тим часом пригожин вже назвав нову дату захоплення Бахмута.

Такі дані наводить Інститут вивчення війни

23 лютого український Генштаб повідомив, що ЗСУ відбили російські атаки поблизу самого Бахмута, а також Федорівки та Іванівського. Російські джерела стверджують, що бойовики групи Вагнера намагалися просунутися в напрямку Веселого і успішно просунулися в напрямку Роздолівки.

Відео з геолокацією, опубліковане 15 лютого, вказує на те, що українські сили, ймовірно, утримують позиції на західній околиці Красної Гори. Російські мілблогери стверджують, що бійці групи Вагнера просунулися на південно-західну околицю Парасковіївки і що вони оточили українські сили в цьому населеному пункті, хоча немає візуальних ознак цього твердження. 

Геолокаційні кадри, опубліковані 14 лютого, вказують на те, що російські сили, ймовірно, забезпечили незначне просування на північно-східних околицях Бахмута. 

Фінансист групи "Вагнера" євген пригожин заявив, що очікує, що бойовики групи "Вагнера" оточать Бахмут до березня або квітня, але визнав, що кілька факторів, включаючи постачання зброї Заходом, можуть затримати оточення Бахмута. 

Російські джерела стверджували, що їхні війська відрізали ділянку траси Е40 від Бахмута до Слов'янська, і що ЗСУ тепер змушені використовувати мережу сільських доріг для постачання свого угруповання в Бахмуті з півночі.

ISW не спостерігав візуального підтвердження того, що російські війська досягли будь-якої ділянки траси Е40, необхідної для перекриття української наземної лінії зв'язку між Бахмутом і Слов'янськом. 

Російські джерела стверджують, що ЗСУ контратакували біля Іванівського і вільно пересуваються по трасі Т0504 між Костянтинівкою і Бахмутом.

Фото: Генштаб

Читайте також: путін мріяв публічно заявити про захоплення Бахмута

Додавайтесь в наш Телеграм Бахмут живе тут, отримуйте інформацію про події в Бахмуті та бахмутян в евакуації.

А це наш цікавий і яскравий Інстаграм - підписуйтесь!