Main menu

Загарбники намагаються відволікти від провалу армії рф в Бахмуті заявами про успіхи в Запоріжжі

326677381 1200384840682793 5188614345742302013 n 2b8bfВолодимир Рогов — головний колаборант на окупованих територіях Запоріжжя просуває наратив про тактичні успіхи росії в Запорізькій області для створення позитивних наративів, щоб відволікти росіян від відсутності обіцяного прогресу в Бахмуті. 

Такі дані наводить Інститут вивчення війни

Заяви Рогова  вже викликали великий резонанс у російськомовному інформаційному просторі та отримали широке розповсюдження в основних російських державних змі, таких як тасс.

Багато російських пропагандистів перебільшували важливість Соледара і стверджували, що тактичне просування російських військ у Соледарі передвіщає оточення російськими військами Бахмута.

російські війська не досягли значних успіхів під Бахмутом, незважаючи на просування в Соледарі в середині січня, і неминуче російське оточення або захоплення Бахмута залишається малоймовірним. 

Відтак, високі очікування, які командування рф покладало на Бахмут та нездатність російських військ швидко їх досягти — є вразливим місцем в російському інформаційному просторі, яке рогов, можливо, намагається приховати.

Фото: Генштаб

Читайте також: Оборона Бахмута виснажила російські війська, які не змогли досягнути значимих здобутків

Додавайтесь в наш Телеграм Бахмут живе тут, отримуйте інформацію про події в Бахмуті та бахмутян в евакуації.

А це наш цікавий і яскравий Інстаграм - підписуйтесь!