Main menu

пригожин тисне на Міноборони росії, щоб отримати більше боєприпасів для штурму Бахмута

пригожин 38ad5

Фінансист групи «Вагнера» євген пригожин спробував виправдати повільне просування бойовиків в Бахмуті. Він стверджував, що «Вагнеру» потрібно щонайменше 6000 снарядів протягом невизначеного періоду часу, щоб просуватися більше ніж на 100-200 метрів на день. 

Про це повідомляє Інститут вивчення війни.

Західні експерти припускають, що, ймовірно, у такий спосіб очільник найманців намагається змусити російське Міноборони забезпечити послідовне та достатнє постачання артилерійських снарядів. пригожин заявив, що ПВК «Вагнер» зазнає менших втрат, якщо отримає більше снарядів. Раніше він критикував Міноборони росії за те, що воно не забезпечило ПВК «Вагнер» достатньою кількістю артилерійських снарядів, і закликав інформаційний простір тиснути на МО рф, щоб надати більше.

Читайте також: Окупанти просуваються вздовж залізниці в Бахмуті

В Інституті вивчення війни оцінюють, що євген пригожин знову завойовує прихильність президента росії володимира путіна. Ймовірно, це відбувається через неспроможність російських звичайних військових виконати завдання, які путін поставив перед ними під час зимового наступу на Донбасі.

Бахмут f6e21

Поточна ситуація на фронті в районі Бахмута за даними DeepStateMapLive. Фото: скріншот

«Схоже, що війська «Вагнера» отримують підкріплення, боєприпаси та політичне визнання — що є різким відхиленням від попередніх спроб кремля використати сили «Вагнера» та пригожина в Бахмуті принаймні з січня 2023 року», — зазначають західні аналітики.

Також джерела, пов’язані з «Вагнером», повідомили 17 квітня, що бойовики готують до трьох мотострілкових бригад мобілізованого персоналу для посилення своїх флангів у Бахмуті. пригожин додатково підтвердив, що російські повітряно-десантні війська (ВДВ) взаємодіють разом із силами ПВК. 

Нагадаємо, раніше засновник ПВК «Вагнер» євген пригожин заявив міністру оборони росії сергію шойгу, що готується широкомасштабний наступ ЗСУ в районі Бахмута. Ватажок бойовиків попросив МО рф про допомогу.

Про загальну ситуацію на Бахмутському напрямку читайте в хроніці подій «Битва за Бахмут».

Фото: росЗМІ

Бахмут живе тут! Підписуйтесь на наш телеграм, тут завжди оперативні новини про місто, найсвіжіші фото та відео

А це наш цікавий і яскравий Інстаграм - підписуйтесь!