Main menu

На півночі Бахмута ЗСУ мають значні успіхи, — Маляр

640ee85683c9f 632da4f5017e1jpg 47f14У Бахмуті особовий склад та техніка ворога знищуються у великій кількості. В північній частині Бахмута ЗСУ мають деякі “значні” успіхи.

Про це вчора в етері телемарафону повідомила заступниця міністра оборони України Ганна Маляр.

Чиновниця також поінформувала, що російські окупанти намагаються оточити Бахмут із кількох напрямків та захопити місто. 

“Що стосується самого Бахмуту, то ворог постійно намагається оточити місто. Безумовно, це епіцентр. Зараз є динаміка бойових дій. Є певні незначні успіхи у ворога, але також є і певні незначні наші дії. А іноді, як сьогодні, значні успіхи ЗСУ, які змогли дещо зробити на півночі. Про це ще не можна говорити. Позитивна динаміка є”, - сказала Маляр.

Вона наголосила на важливості подальшого утримання міста українськими військами.

“Бої за місто не завершені, і тому вони можуть мати різну динаміку – як позитивну, так і негативну. Українське військо робить абсолютно все можливе, щоб не допустити здійснення ворожих планів. Стосовно Бахмуту: військові неодноразово говорили про сенс боїв, які там тривають. Росіяни інформаційно намагаються бити саме на це. Сенс є насправді величезний. Насамперед там знищується велика кількість ворожої техніки. Там знищується у великій кількості особовий склад ворога і, відповідно, зменшуються його наступальні можливості. Тому в цій ситуації дуже важливо довіряти рішенням військових”, - підкреслила заступниця міністра оборони.

Нагадаємо, ЗСУ й надалі утримуватимуть і захищатимуть Бахмут. Таке рішення підтримали усі високопосадовці на засіданні Ставки Верховного Головнокомандувача.

Фото: Фейсбук

Читайте також: ЗСУ відбили понад 90 атак росіян: ворог цілодобово штурмує Бахмут

Додавайтесь в наш Телеграм Бахмут живе тут, отримуйте інформацію про події в Бахмуті та бахмутян в евакуації.

А це наш цікавий і яскравий Інстаграм - підписуйтесь!