Main menu

росіяни мають певні успіхи на північ від Бахмута

329380346 968202767499419 7386010338364778470 n 3a7d3Російські війська проводили наземні атаки навколо Бахмута і продовжили тактичне просування 8 лютого. Геолокаційні відеозаписи, опубліковані в період з 4 по 8 лютого, підтверджують, що російські війська здійснили незначне просування на північ від Бахмута.

Про це повідомляє Інститут вивчення війни

Російські окупанти мають певні успіхи в районі Красної Гори та Залізнянського, в районі Ступки на півночі Бахмута та на південний захід від Бахмута в районі Іванівського. 

Візуально підтверджено, що російські війська перебувають в межах 2,5 км від траси E40 Бахмут-Слов'янськ. Український Генеральний штаб також повідомив, що українські війська відбили російські атаки на сам Бахмут; на північний схід від Бахмута біля Верхньокам'янського, Федорівки, Спірне та Вимики, на північ від Бахмута біля Парасковіївки та Красної Гори, на північний захід від Бахмута біля Оріхово-Василівки та Дубово-Василівки та на захід від Бахмута біля Іванівського та Часів Яру.

Повідомлення українського Генерального штабу про те, що російські війська наступають у напрямку Оріхово-Василівки та Дубово-Василівки, узгоджується з геолокаційними кадрами бойових дій і вказує на те, що російські війська прагнуть оточити Бахмут, відрізавши українським військам доступ до траси Е40. 

Аналогічно, повідомлення про російську атаку на Часів Яр вказує на те, що російські сили, ймовірно, просунулися ближче до траси Т0504 Костянтинівка-Часів Яр-Бахмут на південний захід від Бахмута. 

Фото: Генштаб

Читайте також: росія готується до затяжної війни та шукає способи обійти санкції

Додавайтесь в наш Телеграм Бахмут живе тут, отримуйте інформацію про події в Бахмуті та бахмутян в евакуації.

А це наш цікавий і яскравий Інстаграм - підписуйтесь!