Main menu

Росіяни готуються до нового масштабного наступу на Україну

328306338 508041944799476 2497943523909719618 n 826e6Західні, українські та російські джерела продовжують вказувати на те, що росія готується до неминучого наступу, підтверджуючи оцінку ISW, що наступ у найближчі місяці є найбільш вірогідним варіантом дій.

Про це повідомляє Інститут вивчення війни.

Секретар НАТО Єнс Столтенберг заявив 30 січня, що немає жодних ознак того, що росія готується до мирних переговорів, і що всі показники вказують на протилежне. 

Столтенберг зазначив, що росія може мобілізувати до 200 000 військовослужбовців і продовжує закуповувати зброю та боєприпаси за рахунок збільшення внутрішнього виробництва та партнерства з авторитарними державами, такими як Іран та Північна Корея. 

Столтенберг підкреслив, що путін зберігає свої максималістські цілі в Україні — захопити всю Україну, що означає капітуляцію українського уряду, а також повне знищення української армії, щоб Україна не могла дати відсіч.

Голова Ради резервістів ЗСУ Іван Тимочко заявив, що російські війська посилюють своє угруповання на Донбасі в рамках очікуваного наступу, і зазначив, що російські війська будуть змушені розпочати наступ через зростаючий внутрішній тиск, необхідний для перемоги. 

Заяви Столтенберга та Тимочко підтверджують попередній прогноз Інституту світової політики про те, що російські війська створюють умови для початку наступу, ймовірно, в Луганській області в найближчі місяці. 

Фото: Генштаб

Читайте також: У деяких війнах росія втрачає менше, ніж кладе під Бахмутом, — Зеленський

Додавайтесь в наш Телеграм Бахмут живе тут, отримуйте інформацію про події в Бахмуті та бахмутян в евакуації.

А це наш цікавий і яскравий Інстаграм - підписуйтесь!