Main menu

Загарбники намагаються зламати оборону Бахмута, потрібна артилерія, — Зеленський

630 360 1672113951 752 d17e2Президент України Володимир Зеленський провів засідання Ставки верховного головнокомандувача, на якому обговорили ситуацію на фронті, зокрема Зеленський відзначив Бахмутський напрямок.

Про це очільник країни повідомив у традиційному відеозверненні.

"Сьогодні провів чергове засідання Ставки – багато питань. Ключове – наші дії на передовій. На Донеччині та інших напрямках. Особлива увага – Бахмуту. Нашому захисту, спробам окупанта оточити місто і зламати там нашу оборону. Протидіємо. І я дякую кожному воїну, який своєю стійкістю забезпечує цю протидію! Окремо сьогодні відзначу бійців 54-ї та 93-ї окремих механізованих бригад, 15-го окремого батальйону 128-ї гірсько-штурмової бригади. 

Я дякую вам, воїни, за вашу хоробрість і незламність, за дуже потрібну Україні стійкість. Розглянули сьогодні на Ставці також забезпечення наших воїнів боєприпасами. Артилерія – це один із ключових факторів”, — зазначив Зеленський.

Він додав, що головнокомандувач та командувачі напрямків, керівник розвідки доповіли про актуальні плани окупанта на лінії фронту.

Фото: Фейсбук, Володимир Зеленський

Читайте також: Росіяни вбили цивільного в Бахмуті й поранили 5 людей

Додавайтесь в наш Телеграм Бахмут живе тут, отримуйте інформацію про події в Бахмуті та бахмутян в евакуації.

А це наш цікавий і яскравий Інстаграм - підписуйтесь!