Main menu

Експерт пояснив, чому росіяни почали застосовувати десант у Бахмуті

коваленко 36459

росіяни почали дедалі активніше використовувати десант у Бахмуті. Зазвичай десант не застосовують у вуличних боях, проте окупанти змушені це робити через брак особового складу. 

Військово-політичний оглядач Олександр Коваленко в інтерв’ю «24 каналу» розповів, про що це може свідчити і наскільки ефективною є тактика «вагнеро-заміщення», пише «ТСН».

«вагнерівців» завжди використовували як м’ясо. Особливо, коли вони розпочали вербування зеків, то це взагалі був такий-собі конвеєр цих живих хвиль. Але сьогодні через те, що у євгена пригожина немає можливості компенсувати втрати зеками серед своїх підрозділів, в них виникає проблема — кількість тих добровольців-найманців, яких набирають в ПВК «вагнер» , є недостатньою для того, щоб компенсувати втрати в підрозділах і своєчасно відновлювати боєздатність кожного підрозділу», — вважає експерт.

За словами Олександра Коваленка, після початку міських боїв у Бахмуті, ПВК «вагнер» мають серйозні втрати, які впливають на їхню боєздатність.

«Поступово ми починаємо бачити в місті десантуру, яка заповнює «білі плями» російських найманців з ПВК «вагнер» там, де вони банально не можуть здійснювати штурмові дії та інші дії вже безпосередньо в міських умовах. Хоча це не професійно, тому що десантуру не можна використовувати саме в форматі ведення бойових дій у місті. Це не їхній функціонал. Але в Бахмуті на північній та південній локаціях починаються з’являтися підрозділи від 51-го та 137-го парашутно-десантного полку зі складу 106-ої парашутно-десантної дивізії, а також резервна 98-ма повітряно-десантна дивізія», — розповів експерт.

Військово-політичний оглядач наголосив, що десант, який до цього використовували в польових умовах, заводять до міста без відповідного досвіду. Окрім того, самі ці підрозділи складаються переважно з непрофесійних військових, найчастіше свіжомобілізованих росіян.

«Тобто, по-перше, вони як десантура не мають достатньо досвіду, а по-друге, для ведення бойових дій в місті вони також не мають достатньо досвіду. З боку російських окупаційних військ продовжується утилізація їхнього ресурсу», — резюмував Олександр Коваленко.

Нагадаємо, 24 березня речник Східної групи військ України полковник Сергій Череватий зазначив, що російські повітряно-десантні (ВДВ) та інші невизначені сили підсилюють групу «вагнера» навколо Бахмута.

Фото: Facebook

Читайте також: Виснажити противника та нанести йому тяжких втрат, – Сирський розповів про головне завдання ЗСУ в Бахмуті

Додавайтесь в наш Телеграм Бахмут живе тут, отримуйте інформацію про події в Бахмуті та бахмутян в евакуації.

А це наш цікавий і яскравий Інстаграм - підписуйтесь!