Main menu

Виснажити противника та нанести йому тяжких втрат, – Сирський розповів про головне завдання ЗСУ в Бахмуті

сирськийnew 960x380 0 bd084

росіяни намагаються сконцентрувати свої головні зусилля на Бахмутському напрямку і не залишають спроб оточити та захопити місто.

Про це повідомив командувач Сухопутних військ ЗСУ, генерал-полковник Олександр Сирський.

Під час перебування у військах він спільно з командирами узгоджує плани, котрі, як вважає генерал-полковник, матимуть реальний результат не на карті, а на полі бою.

«Коли ворог переважає кількісно, бути пліч-о-пліч зі своїми воїнами – для мене справа честі. Завдяки героїзму і професійності наших військових, вмілим та злагодженим діям, ефективному використанню маневру і можливостей зброї, ми утримуємо фортецю Бахмут всупереч різним термінам та прогнозам. Знання ворога й самого себе відкриває шлях до перемоги. Тож ми ретельно вивчаємо його вразливості, щоб якнайефективніше застосовувати наші сили», – наголосив Олександр Сирський.

За словами командувача Сухопутних військ, успішна стратегія завжди полягає у вмінні обертати собі на користь будь-яку ситуацію.

«На сьогодні наше головне завдання – виснажити переважаючі сили противника та нанести йому тяжких втрат. Це дасть змогу створити необхідні умови, які сприятимуть звільненню української землі та пришвидшать нашу перемогу», – підкреслив Олександр Сирський.

Фото: Facebook

Читайте також: Триває найбільш інтенсивна фаза боїв за Бахмут, - Сирський

Додавайтесь в наш Телеграм Бахмут живе тут, отримуйте інформацію про події в Бахмуті та бахмутян в евакуації.

А це наш цікавий і яскравий Інстаграм - підписуйтесь!