Main menu

Британська розвідка пояснила, чому росіяни зазнають менших втрат

росіяни втрати кладовище ebf9a

У квітні втрати російських військ помітно знизилися у порівнянні з попередніми місяцями. Ймовірно, це стало наслідком підготовки окупантів до очікуваного українського контрнаступу.

Про це британська розвідка інформує у звіті, опублікованому в Twitter Міністерства оборони Великої Британії.

Західні експерти зазначають, що у квітні середньодобові втрати росіян, ймовірно, знизились приблизно на третину (30%). Це сталося після надзвичайно великих втрат армії рф у січні-березні 2023 року. У Міноборони Британії зазначили, що дані, які оприлюднює український Генштаб, свідчать про зниження щоденних російських втрат від середніх показників 776 осіб у березні до 568 у квітні. 

«Міністерство оборонної розвідки не може перевірити точну методологію України, але загальна тенденція, ймовірно, точна. Втрати росії, швидше за все, зменшилися, оскільки їхня спроба зимового наступу не досягла поставлених цілей, і російські сили зараз зосереджені на підготовці до очікуваних українських наступальних операцій», — йдеться у повідомленні.

До слова, за минулу добу, росіяни втратили 690 осіб. Про це повідомив Генштаб ЗСУ. Зазначимо, що найбільше резервів і техніки окупанти кидають саме на Бахмутський напрямок. Найзапекліші бої тривають за Бахмут та Мар’їнку, а російське військове керівництво дедалі більше надає пріоритет захопленню Бахмута до початку українського контрнаступу.

Звіт d3341

Звіт британської розвідки. Фото: Twitter Міністерства оборони Великої Британії

Читайте також: Контрнаступ буде сюрпризом, який найменше очікують наші вороги, — Веніславський

Раніше британська розвідка повідомила, що росія зменшила чисельність своїх військ і знизила активність наступальних дій навколо Донецька, найімовірніше, для того, щоб перенаправити додаткові сили на Бахмутський напрямок. Водночас експерти вважають, що російська пропаганда перебільшує вплив погоди на очікуваний контрнаступ України.

Про загальну ситуацію на Бахмутському напрямку читайте в хроніці подій «Битва за Бахмут».

Фото: росЗМІ

Бахмут живе тут! Підписуйтесь на наш телеграм, тут завжди оперативні новини про місто, найсвіжіші фото та відео

А це наш цікавий і яскравий Інстаграм - підписуйтесь!