Main menu

росіяни сповільнили темп наступу біля Бахмута, намагаючись оточити Авдіївку

росіяни армія рф ebb9c

Темп російських операцій навколо Бахмута сповільнюється. Втім, окупанти можуть розпочати наступ на інших напрямках.

Такі дані наводить Інститут вивчення війни.

Генштаб України 22 березня повідомив, що наступальний потенціал російських військ у районі Бахмута знижується. Британська розвідка теж відзначила, що росіяни втрачають імпульс в районі Бахмута, оскільки МО росії передислоковує підрозділи на інші напрямки.

Речник Ради національної безпеки США Джон Кірбі заявив 21 березня, що російські та українські війська продовжують віддавати перевагу операціям навколо Бахмута. На його думку, російські сили можуть спробувати провести ще один наступ, можливо, у багатьох різних напрямках. 

Наразі армія рф посилює тиск біля Авдіївки, щоб захопити населений пункт.

«Зараз росіяни нарощують темпи наступальних дій навколо Авдіївки з метою оточення населеного пункту. Не виключено, що російські війська роблять це за рахунок дій навколо Бахмута та загальмованого наступу в районі Вугледара», - пояснюють аналітики Інституту вивчення війни.

Підтверджує це той факт, що військовослужбовців 136-ї окремої гвардійської мотострілецької бригади з-під Вугледара перекинули на Авдіївський напрямок. Схоже, що російські війська накопичуються в районі Авдіївки, щоб збільшити швидкість просування. До слова, західні аналітики 22 березня не виявили підтверджених наступів армії росії на цьому напрямку. Звісно загарбники можуть почати або посилити наступальні операції на нових напрямках. На думку експертів, це не дасть відчутних результатів, оскільки загальний російський весняний наступ продовжує наближатися до кульмінації.

Фото: росЗМІ

Читайте також: «вагнер» видихається під Бахмутом, скоро ми скористаємось цією нагодою, - Сирський

Додавайтесь в наш Телеграм Бахмут живе тут, отримуйте інформацію про події в Бахмуті та бахмутян в евакуації.

А це наш цікавий і яскравий Інстаграм - підписуйтесь!