Main menu

росіяни захопили східну частину Бахмута

завантаження 2 f4917Російські війська, ймовірно, захопили східну частину Бахмута, на схід від річки Бахмутка, після контрольованого відходу українських військ зі східного Бахмута станом на 7 березня. 

Про це повідомляє Інститут вивчення війни.

Російські війська продовжили наземні атаки в місті та навколо нього 7 березня. Геолокаційні відеоматеріали, опубліковані 6 та 7 березня, показують російські позиції у східному Бахмуті в межах 200 м від річки Бахмутка. 

Крім того, на кадрах помітно, що російські війська вільно пересуваються у районах східного Бахмута, де їх раніше не спостерігали, що підтверджує попередні російські заяви про те, що загарбники захопили східну частину Бахмута і що ЗСУ відійшли до центральної та західної частини Бахмута. 

Геолокаційні відеоматеріали, опубліковані 6 березня, також показують просування російських військ у південно-західній частині міста Бахмута. Український Генштаб повідомив, що російські війська продовжують спроби штурму Бахмута. 

Російські джерела стверджують, що ЗСУ продовжують відступати на захід від Бахмута. Один з блогерів рф зазначив, що українські війська проводять контратаки на південний захід від Бахмута біля траси Т0504 Костянтинівка-Часів Яр-Бахмут, щоб зберегти доступ до дороги.

Фото: Reuters

Читайте також: росіяни використовують тактику, яка може стати згубною: перемогу здобувають завдяки піхоті

Додавайтесь в наш Телеграм Бахмут живе тут, отримуйте інформацію про події в Бахмуті та бахмутян в евакуації.

А це наш цікавий і яскравий Інстаграм - підписуйтесь!