Команда

Давайте знайомитись

Бахмут IN.UA – медіа про Бахмут та для бахмутян. Ми пишемо новини про місто і регіон, жителів та героїв, що міцно тримають донецьку фортецю в історичних українських обіймах. Ми шукаємо, аналізуємо та розвінчуємо російські фейки і боремось з пропагандою ворога в українському медійному просторі, досліджуємо історію і культуру регіону, висвітлюємо можливість відновлення Бахмута. Медіапортал створений у 2015 році, а засновником є ГО «Бахмутська фортеця».

Наша команда

Головна редакторка

Ганна Бокова

Працюю на Громадському медіапорталі “Бахмут IN.UA” з моменту заснування, в онлайн медіа з 2011 року. Вірю, що медіа змінюють суспільство. Люблю свою родину, спілкування в колі друзів, медитацію і класичну музику.

Фінансова директорка

Альона Щекодіна

Працюю на порталі з 2015 року. Спочатку поєднювала журналістику з фінансовими обов'язками. Залучати, розподіляти, контролювати кошти виявилося не менш цікаво! Люблю чоловіка і доньку, обожнюю красиві сукні, катаюся на велику під захід сонця, заряджаюся енергією від наших двох собак та котів!

Випускова редакторка

Семаковська Тетяна

У журналістиці я працюю три роки, в “Бахмут IN.UA” почала працювати з осені 2022 року. Якщо ви бачите великі тексти про наших бахмутян в евакуації — то радше за все читаєте мій текст. За фахом я соціальний психолог, цікавлюся гуманітарними науками, люблю історію, а у вільний час пишу тексти.

SMM-менеджерка

Ірина Бенцак

Редакторка стрічки в Instagram. У журналістиці творю три роки, у команді Бахмут IN.UA вже рік. У вільний час спрямовую креатив у дизайн одягу та творю красу у своєму тік-тоці.

Дмитро Скопіч

Скопіч Дмитро

Працюю в журналістиці з 2021 року, а в "Бахмут IN.UA" — з 2024 року. З командою познакомимся під час проходження університетської практики. Моя спеціалізація — це завжди актуальні матеріали на різні теми, також працюю й на стрічці. Народився в день журналістики та маю achievement, якого немає у 98% коллег-журналістів — я працював в Херсоні у 2022 році. Полюбляю книги та комікси різних жанрів та форматів, мрію про велику колекцію фізичних екземплярів.

Відеоредакторка

Євгенія Шатохіна

Розвиваю наш Тікток. В команді я з травня 2023 року. Маю журналістську освіту, але вже 4 роки монтую відео і обожнюю цю справу. У вільний час займаюся креативними автопортретами.

Редакторка стрічки в Твітері

Вікторія Демчук

В журналістиці я два роки, з Бахмутом всього місяць, але вже полюбила і місто, і медіа. Окрім роботи в Бахмут. IN.UA ще пишу про культуру. У вільний час збираю рюкзачок і їду куди дозволяє бюджет і час.

Редактора соціальних мереж ФБ і ТГ

Вікторія Пасайлюк

В команді з травня 2023 року, а в журналістиці пʼять років. Найбільше в своєму житті люблю слова і все, що пов’язано з текстами, та музику. Тому прозовані тексти виливаються в статті і пости, а віршовані - в пісні. За фахом журналістка.

Маргарита Огнева

Огнева Маргарита

Працюю у журналістиці з 2017 року, хоча й маю освіту "хімік-лаборант, контролер чорних металів". З того часу пройшла шлях від стрічки новин до роботи у журналістиці розслідувань. У команді "Бахмут IN.UA" відповідаю за напрямок фактчекінгу. Чому фактчекінг? Бо не люблю, коли люди бездумно ставляться до інформації. Натомість люблю своє рідне місто — Запоріжжя (навіть маю татуювання із ДніпроГЕС), і готова довго і нудно розповідати кожному, хто вважає його лишень індустріальною клоакою, чому це не так".

Куропатенко Максим

Відеограф, режисер монтажу, відеоредактор і просто Максим. Люблю вчитися - можливо це єдине, що я вмію насправді. У "Бахмут IN.UA" я для того, щоб перетворювати текст у відео, заряджати всіх позитивними емоціями і сумніватися в новинах

Психолог

Андрій Кузнецов

Познайомився з командою у 2015 році, ми працювали над створенням вільного простору для громадських і культурних ініціатив, далі було багато творчих проєктів. Наразі роблю невеликі відоси (пропоную замінити невеликі відоси на психологічні лайфхаки) для підтримки українців та працюю психологом в медичній мобільній бригаді у Львові - надаю підтримку вимушеним переселенцям. Мене особисто підтримує робота, родина, спорт, театр та активний відпочинок.

Художниця

Вишедська Машика

Познайомилась з командою у 2016 році, тоді я ще була студенткою медичного університету. Всі ці роки підтримувала дружні стосунки, брала участь у всіх активностях. У 2020 втілила за їх підтримки власний творчій проект з молоддю міста. Наразі доповнюю цікаві і корисні матеріали редакції власними ілюстраціями. Веду інстаграми зі своїми малюнками і фото та телеграм-щоденник про своє життя. Люблю нові міста, фотографувати і довгі прогулянки.

Оператор-документаліст

Потапенко Роман

Все почалось з 2016 року, коли мені запропонували знімати волонтерські заходи. З тих часів я влився в команду як фотограф-фрілансер. З початком широкомасштабного вторгнення ми стали працювати частіше, і зараз я знімаю серію відео на канал "Донеччина в евакуації". Своєю рушійною силою вважаю бажання щоб мої фото друкувались в New York Times, Washington Post, etc. ;)

Історик, краєзнавець

Безмен Микита

Познайомився з командою у 2017 році будучи студентом-першокурсником. Завдяки неформальній освіті, яку я отримав від команди Бахмут IN.UA - я виріс справжнім громадським активістом і людиною, що вміє критично мислити і діяти. Після повномасштабного вторгнення приєднався до команди в якості експерта з історії та краєзнавства. Веду інстаграм та Тік-ток блоги про свої мандри Україною та повсякденне життя історика. У вільний час займаюся волонтерством.

Автори та експерти

Корнацький Ігорь
історик, краєзнавець, завідувач відділу Бахмутського краєзнавчого музею
Судак Оксана
Aдвокатка, правозахисниця , громадська діячка
Бамбуля Софія
Cвідома активістка
Євгенія Буднік
Буднік Євгенія
Вчителька