Main menu

росіяни заявляють, що захопили 90% Бахмута

Бахмут. Генеральний штаб f9b5c

Минулої доби російські війська продовжили наземні атаки в Бахмуті та його околицях. Пропагандисти повідомили про подальше просування «вагнерівців» у місті.

Такі дані наводить Інститут вивчення війни.

російські джерела стверджують, що сили ПВК «вагнера» значно просунулися на північному заході Бахмута, взявши під контроль район на північ від вулиці Веселої, включно з територією Бахмутської лікарні №2.

Відомий пропагандист заявив, що бойовики штурмують українські позиції поблизу вулиці Маршала Толбухіна, між західним Бахмутом і східним Хромовим.

Радник окупаційної влади самопроголошеної «днр» ян гагін заявив, що російські війська контролюють близько 90% Бахмута. В Інституті вивчення війни зазначили, що оцінка рельєфу місцевості показує просування росіян приблизно на 87,9% території Бахмута.

Також один російський блогер повідомив, що російські війська використовують авіаційні бомби «ФАБ-500» для знищення українських укріпрайонів у Бахмуті.

Генеральний штаб ЗСУ заявив, що в самому Бахмуті тривають важкі бої. Українські війська відбили російські наземні атаки поблизу Ступочок (12 км на південний захід), вздовж траси T0504 Костянтинівка-Часів Яр-Бахмут.

Bakhmut Battle Map Draft April 192023 747f0

Актуальна карта боїв в районі Бахмута. Фото: Інститут вивчення війни

Читайте також: росіяни обстрілюють Бахмут керованими авіаційними бомбами

Речник Східного угруповання військ ЗСУ Сергій Череватий заявив, що за минулу добу в Бахмуті відбулися 34 бойові зіткнення. Командир окремої бригади Сил Територіальної оборони ЗСУ, полковник Дмитро Заворотнюк зазначив, що російські війська в Бахмуті атакують малими штурмовими групами по 5-6 людей.

Про загальну ситуацію на Бахмутському напрямку читайте в хроніці подій «Битва за Бахмут».

Фото: Генштаб

Бахмут живе тут! Підписуйтесь на наш телеграм, тут завжди оперативні новини про місто, найсвіжіші фото та відео

А це наш цікавий і яскравий Інстаграм - підписуйтесь!