Main menu

Обмежені успіхи росіян в Соледарі не призвели до бажаного результату для Кремля — захоплення Бахмута

326133032 541645614666437 6900259632015239545 n fe332Українські війська все ще можуть утримувати позиції в західній частині села Сіль, яке знаходиться в Соледарі.

Про це повідомляє ISW

Інститут вивчення війни у своїх судженнях спирається на звернення українських офіційних осіб, продовжують стверджувати, що ЗСУ знаходяться в Соледарі. 

Голова так званої ДНР денис пушилін заявив, що російські війська все ще проводять зачистку в Соледарі станом на 17 січня, і що подальше просування російських військ навколо населеного пункту відбувається повільно, тому що російським військам необхідно закріпитися на своїх позиціях і відбити українські контратаки. 

Російський інформаційний простір ще не визначився з тим, як подати тактичне просування в районі Соледара як оперативно значуще станом на 17 січня. 

Російські джерела раніше припускали, що захоплення Соледара передвіщає неминуче оточення Бахмута або навіть відступ українських військ до Слов'янська та Краматорська.

Той факт, що російський інформаційний простір не визначив ключову наземну лінію зв'язку, яку російські війська тепер мають та кращі позиції для захоплення, або ж будь-яку іншу оперативну перевагу, ще більше підкреслює, що наступ з метою захоплення Соледару не призвів до суттєвих змін в операціях російських військ у ширшій частині Бахмутського району.

Фото: Генштаб

Читайте також: В Соледарі тривають бої, ЗСУ відбивають атаки

Додавайтесь в наш Телеграм Бахмут живе тут, отримуйте інформацію про події в Бахмуті та бахмутян в евакуації.

А це наш цікавий і яскравий Інстаграм - підписуйтесь!