Main menu

Що означатиме відступ ЗСУ з Бахмута?

328439517 579705834200873 7453916353181783188 n 54ff0Українські офіційні особи продовжують підкреслювати, що ЗСУ мають можливість провести контрольований вихід з Бахмута, якщо вважатимуть за потрібне.

Про це повідомляє Інститут вивчення війни.

Радник президента України Олександр Роднянський заявив 28 лютого, що українські війська можуть стратегічно відступити з позицій у Бахмуті, якщо це буде необхідно, але відхід українських військ з Бахмута не означатиме, що російські війська зможуть швидко взяти Бахмут.

Президент України Володимир Зеленський раніше заявляв 20 лютого, що Україна продовжить утримувати Бахмут, але "не за будь-яку ціну". Інститут вивчення війни й раніше оцінював українську оборону Бахмута як стратегічно обґрунтовану операцію, яка і надалі змушуватиме російські війська витрачати живу силу та техніку на дорогі штурми.

Українські офіційні особи продовжують сигналізувати про свою готовність стратегічно затримати російські війська, захищаючи Бахмут, але, схоже, запевняють Сполучені Штати та західних партнерів, що вони зберігають можливість контрольованого виведення військ, якщо українське командування вважатиме це за потрібне.

Фото: Генштаб

Читайте також: пригожин заявляє, що Україна перекидає велику кількість резервів до Бахмута

Додавайтесь в наш Телеграм Бахмут живе тут, отримуйте інформацію про події в Бахмуті та бахмутян в евакуації.

А це наш цікавий і яскравий Інстаграм - підписуйтесь!