Main menu

Поліція Донеччини евакуює дітей з прифронтових селищ

641833833b610975588954 caff7

На Донеччині триває операція з порятунку дітей із найбільш небезпечних населених пунктів. Місія поліції та рятувальників – якнайшвидше вивезти з небезпеки всю малечу, адже місцями до фронту лишаються лічені метри.

Про це повідомляє поліція Донеччини.

Напередодні правоохоронці відпрацювали Сіверську та Соледарську громади, оскільки ситуація на Бахмутському напрямку – найважча. Ворог тут безперервно наступає, а житлові квартали перебувають під постійними обстрілами. Більшість будинків вже зруйновані.

Так, 20 березня із Сіверської громади поліцейські евакуювали шістьох дітей і сімох дорослих; із Соледарської (сіл Міньківка, Привілля та Никифорівка) - двох дітей і трьох дорослих.

Більшість батьків розуміє необхідність евакуації. Проте окремі мешканці ховають дітей і позбавляють малечу шансів врятуватися. За словами поліцейських, навіть цих дорослих вдається переконати.

Так, в одній з родин мама та бабуся намагалися приховати підлітка. Однак, співробітники поліції переконали їх, що дитина буде в безпеці тільки там, де немає бойових дій. У результаті, евакуюватися погодилася вся родина. 

А ось тато 11-річного Ігоря сам попросив вберегти життя сину. Мама хлопчика померла, і батько самотужки виховує дитину. Чоловік залишився наглядати за господарством, а сина довірив «Білим Янголам». Хлопця доправлять до його бабусі та старшої сестри на Полтавщину.

Поліцейські відвідують кожну сім’ю, яка досі не виїхала з-під бомбардувань. Правоохоронці спілкуються, дізнаються мотиви батьків та детально роз’яснюють, яку підтримку від влади отримують евакуйовані сім’ї. Люди дослухаються до поліції, хоч і не завжди з першого разу. Головне, що в результаті малечу вдається евакуювати у безпечне місце.

Фото, відео: Головне управління Національної поліції в Донецькій області

Читайте також: Евакуація з Бахмута: корисні контакти

Додавайтесь в наш Телеграм Бахмут живе тут, отримуйте інформацію про події в Бахмуті та бахмутян в евакуації.

А це наш цікавий і яскравий Інстаграм - підписуйтесь!