Main menu

пригожин повідомив, яку громаду сподіваються захопити вагнерівці

10 1200x800 0167fРосійські війська продовжували здійснювати незначні просування поблизу Бахмута 22 лютого. Геолокаційні кадри, опубліковані 22 лютого, показують, що російські війська просунулися до траси Е40 на південь від селища Залізнянське та на північ від Бахмута.

Про це повідомляє Інститут вивчення війни.

Український Генштаб повідомив, що ЗСУ відбили російські наземні атаки поблизу Бахмута; на північний захід від Бахмута біля Дубово-Василівки та Оріхово-Василівки, на північ від Бахмута біля Ягідного, Федорівки, та Берхівки та на південь від Бахмута біля Курдюмівки.

Російські джерела стверджують, що їхні війська досягли незначних успіхів на північ від Бахмута. Деякі блогери стверджували, що сили групи Вагнера просунулися від залізничної станції Ступки до околиць Ягідного і закріпилися вздовж траси Е40 біля Берхівки.

Інші джерела стверджували, що сили Вагнера захопили половину Берхівки і що бої тривають у центрі Берхівки та Ягідного. Фінансист групи Вагнера євген пригожин стверджував, що сили Вагнера можуть незабаром захопити решту Берхівки, але не назвав конкретних термінів. 

Інші блогери стверджували, що сили "Вагнера" просуваються до селища Залізнянське Російські війська, можливо, відмовилися від оточення Бахмута і замість цього намагаються увійти до Бахмута з півночі.

Джерела рф стверджують, що ЗСУ провели обмежені контратаки проти позицій Вагнера за 3 км на південний захід від Іванівського — це 2 км на південний захід від Бахмута.

Фото: росЗМІ

Генштаб: Через нестачу боєприпасів росіяни змінили тактику на Бахмутському напрямку

Додавайтесь в наш Телеграм Бахмут живе тут, отримуйте інформацію про події в Бахмуті та бахмутян в евакуації.

А це наш цікавий і яскравий Інстаграм - підписуйтесь!