Main menu

росіяни перетворюють місто на руїну, — Сирський прокоментував ситуацію в Бахмуті

Сирський на завданні 21314

Попри високу активність ворога Силам оборони вдається стримувати його просування та завдавати значних втрат. Епіцентром бойових дій залишається Бахмутський напрямок. Ворог збільшує кількість авіаційних та артилерійських ударів по місту.

Про це повідомив командувач Сухопутних військ ЗСУ, генерал-полковник Олександр Сирський, інформує «Military Media Center».

Він зазначив, що росіяни зосереджують найбільші свої зусилля на цьому напрямку і намагаються за всяку ціну захопити Бахмут. 

«Наразі, ворог збільшує активність важкої артилерії та кількість авіаційних ударів, перетворюючи місто на руїну. Разом з тим, наші бійці завдають противнику значних втрат і  відчутно гальмують його наступальні дії. Бої за Бахмут тривають. Ситуація на даний час контрольована», — підкреслив Олександр Сирський.

Читайте також: В Бахмуті ворог перейшов до «сирійської» тактики випаленої землі, — Сирський

Генерал-полковник додав, що противник веде наступальні дії на кількох напрямках одночасно. Але на більшості — ворожі дії безуспішні. 

«На Куп’янському напрямку були спроби противника вести наступальні дії, але завдяки влучному вогню нашої артилерії підрозділи противника вдались до втечі, навіть не діставшись рубежу переходу в атаку. На Лиманському напрямку дії ворога були також безуспішні. Всі його спроби провести наступальні дії розбились через стійкість наших позицій та мужність воїнів», — резюмував Олександр Сирський.

Про загальну ситуацію на Бахмутському напрямку читайте в хроніці подій «Битва за Бахмут».

Фото: Олександр Сирський

Бахмут живе тут! Підписуйтесь на наш телеграм, тут завжди оперативні новини про місто, найсвіжіші фото та відео

А це наш цікавий і яскравий Інстаграм - підписуйтесь!