Main menu

Зеленський розповів, чому важливо перемогти у битві за Бахмут

Володимир Зеленський e7397

Президент України Володимир Зеленський переконаний, що у разі поразки в битві за Бахмут на державу посилиться тиск щодо пошуку неприйнятних компромісів з російським агресором.

Про це він сказав у сьогоднішньому інтерв'ю «Associated Press», пише «ТСН».

«Якщо його країна не виграє тривалу битву в ключовому східному місті, росія може почати нарощувати міжнародну підтримку для угоди, яка може вимагати від України неприпустимі компроміси. Якщо Бахмут впаде під руки російських військ, їхній президент володимир путін продасть цю перемогу Заходу, своєму суспільству, Китаю, Ірану», – цитують західні журналісти Зеленського. 

Глава держави певен, що поразка у битві за Бахмут буде радше більш політичною поразкою, ніж тактичною. Також Зеленський попередив, що втрата на цьому етапі війни будь-якого міста чи населеного пункта може поставити під загрозу потужність України, яку вона досягла. 

«Наше суспільство відчує втому. Наше суспільство підштовхне мене до компромісу з ними. Ми не можемо втрачати сходинки, бо війна – це пиріг – шматочки перемог. Маленькі перемоги, маленькі кроки», – підкреслив лідер України.

Нагадаємо, нещодавно під час робочої поїздки в Донецьку область Президент України Володимир Зеленський відвідав передові позиції українських військових на Бахмутському напрямку. Він поспілкувався з військовослужбовцями та подякував їм за захист країни, відзначивши державними нагородами.

Фото: Офіс Президента

Читайте також: Окупанти просуваються в центрі Бахмута і готуються до перегрупування

Додавайтесь в наш Телеграм Бахмут живе тут, отримуйте інформацію про події в Бахмуті та бахмутян в евакуації.

А це наш цікавий і яскравий Інстаграм - підписуйтесь!