Main menu

Західні експерти підтверджують просування росіян в центрі Бахмута

Bakhmut 7 April 2023 Maxar 1c370

Минулої доби російські війська продовжили тиснути на Бахмут та його околиці. Пропагандисти опублікували кадри біля залізничного вокзалу, що свідчать про просування окупантів до центру міста.

Про це інформує Інститут вивчення війни. 

Додаткові геолокаційні кадри, опубліковані 7 квітня, показують сили ПВК «вагнер» біля Бахмутської військової прокуратури. Ймовірно, бойовики захопили будівлю.

Геолокаційні кадри, опубліковані 6 квітня, свідчать про те, що російські війська просунулися приблизно на 3 км на південь від траси Т0504 Костянтинівка-Часів Яр-Бахмут.

російські джерела стверджували, що ПВК «вагнер» захопив кілька споруд у центрі Бахмута, зокрема стадіон «Металург», готель «Бахмут» і Храм Всіх Святих. Пропагандисти повідомляли, що українські війська продовжують відступати в західні околиці міста.

Міністерство оборони Великої Британії 7 квітня зазначило, що звичайні російські сили, включно з повітряно-десантними підрозділами, зміцнюють район Бахмута та ефективніше використовують артилерію. На думку британської розвідки, це може свідчити про те, що керівництво «вагнера» та російського МО може працювати разом більш гармонійно.

Bakhmut Battle Map Draft April 72023 3ab91

Актуальна карта боїв в районі Бахмута. Фото: Інститут вивчення війни

У Генштабі України повідомили, що російські війська продовжували безуспішні наступальні дії на північний захід від Бахмута, в районі Богданівки (6 км на північний захід) і Оріхово-Василівки (12 км на північний захід) та на південний захід від міста, в районі Іванівського (5 км на південний захід) і Білої Гори (15 км на південний захід).

Про загальну ситуацію на Бахмутському напрямку читайте в хроніці подій «Битва за Бахмут».

Фото: Супутниковий знімок Бахмута 7 квітня 2023 року, Maxar Technologies

Читайте також: Битва за Бахмут не закінчилася, — представник Білого дому Кірбі

Додавайтесь в наш Телеграм Бахмут живе тут, отримуйте інформацію про події в Бахмуті та бахмутян в евакуації.

А це наш цікавий і яскравий Інстаграм - підписуйтесь!