Main menu

Після ліквідації професійної армії у росії не буде ресурсів для наступу, - військовий експерт

маломуж 03fdcУ Бахмуті ЗСУ щоденно ліквідують найдосвідченіших військових російської окупаційної армії. У подальшому це не дозволить окупантам наступати на інших напрямках.

Про це в інтерв’ю «ТСН.ua» розповів генерал армії, екскерівник Служби зовнішньої розвідки України Микола Маломуж.

Експерт вважає такий підхід професійним, проте жертовним. За його словами, після ліквідації найдосвідченіших кадрових військових окупаційної армії, у рф не буде ресурсів навіть на оборону.

«У Бахмуті сьогодні наступає кульмінація. На цьому напрямку виснажуються величезні сили противника. Ці сили - це професійний склад окупаційної армії. І цей ешелон, який повинен виконати основне завдання - захоплення Донецької і Луганської областей та просунутись на Запорізькому напрямку, сьогодні не тільки не виконує бажання путіна, а знецінюється. 

Це - підрив обороноздатності рф. А тому, коли ліквідують професійний склад, то кинуть погано озброєних мобілізованих, а тоді не йтиметься про великий наступ на Україну. У росії не буде навіть на оборону», — підсумував Микола Маломуж.

Раніше ми писали, що окупанти намагаються просуватися з околиць Бахмута до його центру. Командувач Сухопутних військ генерал-полковник Олександр Сирський повідомив, що українські військові тримають оборону та стримують штурми ворога.

Фото: apostrophe.ua

Читайте також: росіянам треба або взяти Бахмут, або померти під ним, – Роман Світан

Додавайтесь в наш Телеграм Бахмут живе тут, отримуйте інформацію про події в Бахмуті та бахмутян в евакуації.

А це наш цікавий і яскравий Інстаграм - підписуйтесь!