пушилін в Бахмуті: що обіцяв, про що брехав?

Семаковська Тетяна 15:15, 11 Квітня 2023

Пушилін в БахмутіГолова так званої «днр» денис пушилін опублікував відео, у якому розповів про «київський режим» та майбутню відбудову Бахмута. пушилін заявив, що росія вже має схожий досвід завдяки Маріуполю, який російські окупанти зрівняли із землею. Крім того, згадав пропагандист й про евакуацію цивільного населення з Бахмута.

Відео з Бахмута очільник невизнаної ДНР опублікував у Telegram-каналі.

Пушилін в Бахмуті

скріншот 1

Кадр пропагандиста з Бахмута. Фото: скріншот

денис пушилін опублікував 5 хвилинне відео з Бахмута, місто пропагандист називає — Артемівськом на російський лад.

«Ну що, шановні друзі, ось він, наш Артемівськ. Звільняється “вагнерами”. Противник не шкодує ні місто, ні своїх… Ну… Гонять у м’ясорубку… Ну а наші підрозділи продовжують звільняти російські землі», — заявив пушилін.

Під звільненням очільник невизнаної днр вочевидь має на увазі повне знищення міста. Нагадаємо, що з початку повномасштабного вторгнення в Україну росіяни зруйнували та пошкодили на території Бахмутської міської територіальної громади 4926 житлових будинків. 

Через російське вторгнення в Бахмуті люди жили без води, тепла та газу, волонтери змушені були самостійно бурлити свердловину, щоб бахмутяни мали питну й технічну воду.

Наголосимо, що Бахмуті ЗСУ стояли з 2014 року за цей період місто розбудовували — з‘явилась набережна, з нуля будували ЦНАП, зробили ремонти шкіл, садків міськради, майже запустили сортувальну станцію, ремонтували житловий фонд, дороги і прибудинкові території, водоводи. Обстріли й знищення міста почалось з початку повномасштабного вторгнення. 

Гуманітарний центр та досвід Маріуполя

скрін 2

Пушилін із вагнерівцями в Бахмуті. Фото: скріншот

Прогулюючись вулицями зруйнованого росіянами міста, пушилін заявив, що в рамках проєкту «Єдина росія» в Бахмуті оцінювали можливість відкрити гуманітарний центр, але за словами пушиліна поки це не доцільно. Голова так званої ДНР підкреслив, що в Бахмуті не залишилося жодної цілої будівлі, втім не сказав, що місто руйнували саме росіяни.

«Об’їхав місто, побачив руйнівні наслідки дій київського режиму. Роботи з відновлення чекає багато, але вже є досвід Маріуполя – упораємося з усім. З нами вся Велика росія!», — сказав пушилін.

скрін 4

Ось так виглядав Маріуполь до російського «звільнення». Фото: Київська ОДА

Зазначимо, що на будівельні роботи до окупованого Маріуполя хочуть звести в’язнів з Білорусі, про це в ефірі «Свобода. Ранок» повідомив радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко.

Пушилін заявив, що вагнерівці, мовляв, евакуюють людей до територій ДНР, які наразі тимчасово підконтрольні росії. Нагадаємо, що від початку повномасштабного вторгнення, й міська влада й волонтери щодня вивозили бахмутян, які виявили бажання евакуюватися

В Бахмуті, який станом на 24 лютого 2022 року нараховувало близько 84 тисяч мешканців, станом на 23 березня приблизно залишилося менше 3 тисяч цивільних. Це люди, які відмовляються добровільно евакуюватися, повідомляв Павло Кириленко, голова Донецької ОВА.

Під час вручення нагород російським найманцям пушилін згадав, що «ціль колективного Заходу — знищити сильну та суверенну росію».

«Живий щит з цивільних»

скрін 5

Вагнерівець розповідає фейки про ЗСУ. Фото: скріншот

У відео вагнерівець заявляє, мовляв, ЗСУ прикриваються цивільними та роблять з них живий щит. Таку пропаганду росія робить від самого початку війни, натомість зазначимо, що саме росіяни обстрілюють житлові цивільні будинки в Бахмуті, де ховаються мирні люди, тим самим тероризуючи цивільне населення. Лище за тиждень окупанти знищили близько 100 домів.

Нагадаємо, що саме українські військові допомагали цивільним з Бахмута евакуюватися, й ризикуючи власним життям вивозили бахмутян, зокрема до притулку в Краматорську. 

скрін 6

Українці, які опинилися в росії про життя по “ту сторону”. Фото: скріншот

Вагнерівець заявляє, що всім цивільним вони надають медичну допомогу й забезпечують всім необхідним. Волонтерка Інна Гайдай з Бахмута ще 11 березня опублікувала повідомлення від людей, які евакуювалися до росії. Виявилося, що умови там, не такі як описують вагнерівці. Люди мають пройти фільтрацію, а жодних обіцяних, від країни-агресорки виплат, вони не отримують.

Отримавши успіхи в Бахмуті росіяни активно починають поширювати пропаганду, на російських каналах вже з’являються відео із зрадниками, які розповідають про нацистів в Україні. Така інформаційна компанія спрямована, щоб дискредитувати ЗСУ, й хоча б якось виправдати величезні людські втрати, які вагнерівці та регулярна російська армії несуть в битві за Бахмут.

Саме завдяки захисту ЗСУ й звільненню міста в 2014 році після окупації, воно розвивалось всі ці роки, сюди їхали переселенці з тимчасово окупованих територій, щоб жити, мешканці тимчасово окупованих територій.

Бахмут надав прихисток, навіть на початку повномасштабного вторгнення тут знайшли підтримку тисячі переселенців з міст, які росіяни почали знищувати першими —  Маріуполя та Попасної.

Фото: росзмі

Читайте також: Бахмутські зрадники: як колаборанти поширюють пропаганду про ЗСУ та Україну

Додавайтесь в наш Телеграм Бахмут живе тут, отримуйте інформацію про події в Бахмуті та бахмутян в евакуації.

А це наш цікавий і яскравий Інстаграм – підписуйтесь!

Як додати картку в гаманець Приват24: пояснення

Дмитро Скопіч Скопіч Дмитро 15:20, 2 Квітня 2025
Приват24 / фото Приватбанк

ПриватБанк – один із найпопулярніших банків України, який пропонує зручний мобільний додаток Приват24 для керування фінансами онлайн. Будь-яка операція в ньому проходить у декілька кліків.

Детальніше про те, як додати картку до гаманця через Приват24 — в матеріалі Бахмут IN.UA.

Як додати картку до гаманця через Приват24

“Гаманець” — це меню застосунку Приват24, у який користувач або користувачка потрапляють після авторизації. В ньому можна ознайомитися з усіма доступними рахунками, а також з короткою інформацією про них, зокрема, баланс.

Додати картку до гаманця Приват24 дуже просто — для цього знадобиться на головному екрані вибрати “Відкрити або додати картку”. Далі треба обрати тип картки, після чого заповнити необхідні дані.

Варто зазначити, що Приват24 дозволяє додати не тільки власні картки, але й аналоги, наприклад, від інших банків або спеціальні рахунки від держави (“Національний кешбек”, “єДопомога”, “Дія Картка”).

Як приєднати карту до телефону з Android

Google Pay / фото ілюстративне, iStock

Картку також можна приєднати до спеціального додатка, який дозволятиме оплачувати товари чи послуги за допомогою гаджету. На багатьох телефонах цю функцію реалізовує Google Гаманець.

Для того, щоб додатки картку в Google Гаманець, потрібно:

  • відкрити додаток;
  • натиснути значок “Плюс”;
  • обрати “Платіжна картка” та розділ “Додати кредитну або дебетову картку”;
  • ввести дані вручну або за допомогою камери гаджета;
  • натиснути “Зберегти й продовжити”;
  • прочитати “Умови емітента картки” та прийняти їх.

Додати картку можна й через застосунок Приват24. Для цього потрібно:

  • відкрити мобільний застосунок банку та авторизуватися в ньому;
  • натиснути на картку, яку потрібно додати до Google Гаманець;
  • відкрити “Налаштування” та знайти пункт “Додати до Google Pay”;
  • дотримуватись вказівок на екрані.

Після операції картка з’явиться в застосунку Google Гаманець.

Як приєднати карту до iPhone

Приєднати власну картку до телефону можуть й власники iPhone / фото ілюстративне, iStock

Приєднати власну картку до телефону можна й користувачам та користувачкам техніки Apple. Для цього потрібно:

  • перейти в “Налаштування”;
  • знайти та відкрити “Apple Pay”;
  • натиснути “Додатки карту” та обрати “Дебетова або кредитна картка”;
  • виконати інструкції на екрані та пройти етап підтвердження за допомогою SMS-повідомлення або в застосунку банку.

Читайте також:

Бахмут живе тут – підписуйтесь на наш Телеграм та Інстаграм!

Як внести КВЕДи в дані про ФОП: пояснення

Дмитро Скопіч Скопіч Дмитро 18:00, 1 Квітня 2025
Оформлення змін в дані про фізичну особу-підприємця / фото ілюстративне, iStock

Щоб розширити або змінити види діяльності, ФОП потрібно внести нові КВЕДи до реєстраційних даних. Це можна зробити або онлайн, або офлайн”.

Детальніше про те, як ФОП вносити КВЕДи у свою діяльність, дізнавайтесь в матеріалі Бахмут IN.UA.

Як внести КВЕДи в дані про ФОП

КВЕД — це важливий елемент підприємницької діяльності, який є спеціальним кодом за класифікатором видів економічної діяльності. Іншими словами, цей код характеризує ту діяльність, яку ФОП надаватиме надалі власним клієнтам.

Внести КВЕДи в дані про ФОП можна без участі державного реєстратора у два способи:

  • онлайн — через кабінет громадянина;
  • офлайн — через ЦНАП.

Як внести КВЕДи в дані про ФОП онлайн

Для того, щоб внести КВЕДи в дані про ФОП онлайн, потрібно:

  • авторизуватися у кабінеті громадянина на порталі “Дія”;
  • заповнити онлайн-форму на отримання послуги “Внесення змін про ФОП” та підписати її Дія.Підписом чи іншим електронним підписом фізичної особи.

Якщо громадянин чи громадянка, які подають заявку, є платником єдиного податку, то після внесення змін до виду діяльності (КВЕД) дані автоматично надійдуть до податкової.

Статус заяви можна перевірити в кабінеті громадянина в розділі “Послуги” — “Замовлені послуги”. Сповіщення про результат також надійде на пошту та в кабінет громадянина.

Як внести КВЕДи в дані про фізичну особу-підприємця офлайн

Для того, щоб внести КВЕДи в дані про фізичну особу-підприємця офлайн, потрібно:

  • звернутися до ЦНАП або до виконкому міської ради без прив’язки до задекларованого місця проживання;
  • подати заяву по спеціальній формі.

Якщо у громадянина чи громадянки, які подають заяву, немає можливості відвідати ЦНАП чи виконком особисто, то вони можуть надіслати заяву поштою. У цьому випадку перед відправкою треба буде засвідчити підпис нотаріально.

Важливо, що для обробки заявки потрібен Реєстраційний номер облікової картки платника податків (РНОКПП).

Внесення змін відбуваються на місці.зміна контактної інформації чи КВЕДів повністю безплатна.

Читайте також:

Бахмут живе тут – підписуйтесь на наш Телеграм та Інстаграм!

Як додати картку в гаманець Приват24: пояснення

ПриватБанк – один із найпопулярніших банків України, який пропонує зручний мобільний додаток Приват24 для керування фінансами онлайн. Будь-яка операція в ньому проходить у декілька кліків. […]

15:20, 02.04.2025 Скопіч Дмитро

Як внести КВЕДи в дані про ФОП: пояснення

Щоб розширити або змінити види діяльності, ФОП потрібно внести нові КВЕДи до реєстраційних даних. Це можна зробити або онлайн, або офлайн”. Детальніше про те, як […]

18:00, 01.04.2025 Скопіч Дмитро

Допомога малозабезпеченим сім’ям в Україні: як працює механізм у 2025 році

Попри війну, в Україні продовжує діяти програма надання соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям у вигляді грошової допомоги. Вона залежить від прожиткового мінімуму в цьому році. Детальніше […]

14:20, 01.04.2025 Скопіч Дмитро

Як зв’язатися з оператором Vodafone: гід

Багато громадян та громадянок в Україні користується послугами Vodafone. Якщо виникають проблемні ситуації проблемні ситуації з послугами, то оптимальним рішенням буде дзвінок оператору мобільного зв’язку. […]

14:35, 31.03.2025 Скопіч Дмитро

Як пройти фізичну ідентифікацію для отримання пенсій: деталі

Нещодавно в Україні ухвалили зміни, які спростили процедуру отримання пенсій для деяких категорій громадян та громадянок, зокрема, тих, хто має статус ВПО чи проживає на […]

12:00, 30.03.2025 Скопіч Дмитро