Main menu

Загарбники намагаються оточити Красну гору

photo 2023 02 03 10 28 08 0bda9Російські війська продовжили наземні атаки навколо Бахмута 2 лютого. Геолокаційні кадри підтверджують, що російські війська здійснили поступове просування на північний схід від Бахмута біля Роздолівки — це 15 км на північний схід від Бахмута та на північних околицях самого Бахмута.

Про це повідомляє Інститут вивчення війни

Фінансист групи "Вагнера" євген пригожин стверджує, що група "Вагнера" захопила Сакко-і-Ванцетті та Миколаївку. Це два населених пункти, що знаходяться приблизно за 15 км на північ від Бахмута.

Російські мілблогери продовжують стверджувати, що сили групи Вагнера намагаються оточити Красну Гору з боку Парасковіївки і Благодатного, а також просуваються в міських кварталах на північній і східній околицях Бахмута. 

Російські джерела також повідомили, що ЗСУ утримують позиції в Іванівському — 5 км на захід від Бахмута вздовж траси Т0504 Костянтинівка-Часів Яр-Бахмут. Пропагандисти стверджували, що бійці "Вагнера" просунулися на відстань до двох кілометрів від траси Т0504. 

Досі незрозуміло, чи російські операції в районі Роздолівка-Миколаївка на північний схід від Бахмута мають на меті підтримати оточення Бахмута, просуваючись на південний захід вздовж траси Т1302 Бахмут-Сіверськ, чи вони мають на меті відколотися від бахмутської осі і просунутися на північний схід вздовж Т1302 в напрямку Сіверська. 

Російські війська можуть спробувати використати здобутки на північ від Соледара як плацдарм для наступу в північно-східному напрямку на Сіверськ, потенційно з метою оточення українських оборонних позицій на правому березі річки Сіверський Донець. 

Російські війська також можуть намагатися закріпити успіхи на північний схід від Бахмута, щоб створити ширшу зону оборони, з якої вони зможуть спробувати оточити Бахмут, просуваючись вздовж траси Т1302. 

Фото: Генштаб

Читайте також: путін переоцінив свої сили стосовно наступу в 2023

Додавайтесь в наш Телеграм Бахмут живе тут, отримуйте інформацію про події в Бахмуті та бахмутян в евакуації.

А це наш цікавий і яскравий Інстаграм - підписуйтесь!