Main menu

пригожин задобрює російське МО, щоб отримати підкріплення для «вагнера» в Бахмуті

пригожин 36107

Фінансист ПВК «вагнер» євген пригожин пом'якшив свою риторику щодо міноборони росії, ймовірно, через страх повністю втратити найманство в Бахмуті. 

Про це пише Інститут вивчення війни.

Під час інтерв’ю 23 березня пригожин заявив, що стурбований можливим українським контрнаступом на Сході.

Очільник «вагнера» стверджує, що Україна має 200 тисяч резервів, зосереджених для наступу по всьому східному фронту, в Бєлгородській області та в Бахмуті. пригожин переконаний, що українці мають 80 тисяч військових у Бахмуті, Слов’янську та Костянтинівці для контратаки на Бахмут.

«Перебільшені заяви очільника бойовиків про безпосередню загрозу російським військам, ймовірно, є спробою отримати додаткові постачання та підкріплення від міноборони росії, аби врятувати свої сили в Бахмуті», - припускають експерти Інституту вивчення війни.

«Кухар» путіна навіть зробив кілька позитивних заяв про МО рф, визнавши, що сили міноборони росії воюють разом із чеченськими підрозділами в Білогорівці Луганської області. пригожин також несподівано пропагував як контрольовані МО росії зусилля з вербування добровольців, так і вербування до «вагнера», а не лише рекламу послуг із формуваннями «вагнера», як він зазвичай робив. 

Очільник «вагнера» висловив деяку узагальнену критику російської військової бюрократії, а саме оборонно-промислової бази. Проте така критика перегукується з нинішнім наративом державної пропаганди. 

Як зазначають західні аналітики, раніше пригожин був затятим критиком російського військового командування. 

«Пом’якшення його риторики може свідчити про те, що він, можливо, намагався частково задобрити російське мо, щоб отримати постачання або підкріплення для сил «вагнера» в Бахмуті», - пояснюють в Інституті вивчення війни.

Ми повідомляли, що через конфлікти пригожина з міноборони рф «вагнерівці» несуть вдвічі більші втрати. Також пригожин розплачується своїми бойовиками за провалену обіцянку - захопити Бахмут.

Фото: росЗМІ

Читайте також: Боїться наступу ЗСУ в Бахмуті: пригожин просить допомоги у шойгу

Додавайтесь в наш Телеграм Бахмут живе тут, отримуйте інформацію про події в Бахмуті та бахмутян в евакуації.

А це наш цікавий і яскравий Інстаграм - підписуйтесь!