Main menu

Штурм Бахмута: росіяни просуваються до центру міста

кулемет faeac

російські сили цілодобово продовжують наземні атаки в Бахмуті та його околицях. Станом на 26 березня окупанти досягли певних успіхів у Бахмуті. 

Про це повідомляє Інститут вивчення війни.

Геолокаційні кадри, опубліковані 24 і 26 березня, показують, що російські війська, ймовірно, просунулися вздовж вулиць Зеленої та Олександри Колпакової, на північному заході Бахмута.

26 березня російські джерела опублікували кадри, які додатково підтверджують просування бойовиків ПВК «вагнера» в межах комплексу «АЗОМ», на півночі Бахмута.

На геолокаційному кадрі, опублікованому 27 березня, видно, як фінансист групи «вагнера» євген пригожин відвідує 5-ту школу, поблизу центру Бахмута. Пропагандисти стверджували, що 26 березня бойовики досягли залізничної лінії в північному Бахмуті та продовжили просування, намагаючись досягти центру міста.

Відомий блогер зазначив 26 березня, що «вагнерівці» просуваються в Бахмуті за підтримки регулярних російських сил. Це підтверджуює оцінку Інститут вивчення війни про те, що звичайні формування все активніше підтримують наступ ПВК «вагнер» на Бахмут.

Генштаб України повідомив, що між 26 та 27 березня ЗСУ відбили російські атаки на сам Бахмут; на північний захід, біля Богданівки; на захід, біля Іванівського; та на південний захід, біля Предтечиного.

Речник Східної групи військ України полковник Сергій Череватий 26 березня зазначив, що кількість російських атак на Бахмут зменшується. Він припустив, що росіяни можуть «маневрувати резервами» в цьому районі.

Фото: Генштаб

Читайте також: Захоплення росіянами Авдіївки чи Бахмута не дало б їм значної оперативної переваги, - західні експерти

Додавайтесь в наш Телеграм Бахмут живе тут, отримуйте інформацію про події в Бахмуті та бахмутян в евакуації.

А це наш цікавий і яскравий Інстаграм - підписуйтесь!